Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érdemes a FIDESZ-re...

Miért érdemes a FIDESZ-re szavazni? Én rájuk fogok szavazni mert szerintem elég hihető amit mondanak meg a kampányuk is.

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 06:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%

"Erre a mondatomra nem sikerült semmit felhoznod, cica. Tudod egyáltalán, hogy mit jelent?:-)"


Szia 68as CICA!


Fogalmam sincs kit szólítottál meg, de én tudom mit jelent.


Az árszínvonal csökkenésével az a baj, hogy azt is jelenti a szolgáltatások olcsók aki ott dolgozik keveset keres.


Ha az EUhoz képest csökken az árszínvonal akkor azt jelenti, hogy egyre olcsóbbak leszünk.


Ha az ukrán árszínvonalat hasonlítod az EUshoz az még a mienknél is sokkal alacsonyabb lesz.


Mégsem hozzájuk akarunk hasonlítani.


Lengyelország vásárlóerő paritáson számolt GDPje pedig magasabb a magyarnál cica.

2018. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
6%
Az egészségügyi dolgozók mindig panaszkodnak, teljesen függetlenül attól, hogy emelkedik-e a bérük vagy sem.
2018. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
94%
Remélem, az illető csak viccel a kérdéssel, bár még annak is rossz.
2018. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#12

te tuti nem vagy közgazdász, épp azért vagy fideszbirka, mert még a sarki bótban a fizetéskor való pénz összeszámolás is nehéz nektek ;)

Bizony az infláció, és az alapkamat is a környező piacoktól függ. Hasonlítsd csak össze a forint, és az euro inflációjának, alapkamatjának mozgási irányait az elmúlt 15 évből, meglepő összefüggéseket láthatsz, ha sikerül felfogni ;)

2018. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
30%
Megnyeri a Fidesz, velünk, erdélyi szavazókkal. :)
2018. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

" Az egészségügyi dolgozók mindig panaszkodnak, teljesen függetlenül attól, hogy emelkedik-e a bérük vagy sem."

Te is panaszkodnál, ha annyit kéne dolgoznod, olyan stressznek lennél kitéve, és akkora felelősséged lenne, mint nekik, mindezt annyi pénzért, amennyit ők kapnak. Nem vagyok egészségügyi dolgozó, és belátom, hogy nagyon sokan közülük nem eléggé emberségesen végzik a munkájukat, de ha bárki olyan nyomás alatt dolgozna, akkor bizony hamar kiégne, és a kiégett ember már csak ilyen. Ezért is kellene számukra jobb életkörülményeket teremteni.

Ami pedig a béreket illeti, lehet, hogy a kormánypropagandából az jön, hogy hány százalékos emelést kapnak, de azt kell nézni, hogy végül mennyivel több pénz érkezik a számlájukra a fizetéskor. Te is ezt szoktad nézni, nem? Mert hiába van az, hogy papíron emelnek valamit, ha máshol meg elvesznek, akkor nem lesz sokkal több. Ennek tudatában megértem azt, hogy sztrájkhangulat van.

Amúgy teljesen aljas dolognak tartom azt, hogy a Fidesz az egészségügyi dolgozok teljesen jogos követelését ilyen trükkökkel intézik. Ezt nem azért teszik, mert az egészségügyi dolgozók nem jönnek rá a turpisságra, ők nagyon is rájönnek. Viszont a hozzád hasonló tájékozatlan embereket sikerül megtéveszteni, és az egészségügyi dolgozók ellen hangolni, így az irántuk érzett szolidaritást megtörik. Kérdésem csak annyi hozzád, hogy te mennyi ideig dolgoznál egy olyan munkahelyen, ahol szembeköpnek? Már most is egyre fogy az egészségügyi dolgozók száma, mi lesz veled, ha te egyszer kórházba kerülsz? Vagy netán te életfogytig tartó garanciát kaptál egészségügyi állapotodra nézve?

2018. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Rekordot döntöget a foglalkoztatottság.



[link]

2018. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 elvtárs? Ez hol van a teljes foglalkoztatáshoz képest? '89 előtt minden jobb vóót, lada is vót meg lehetett sasolni az ndk-s szösziket a balatonnál!
2018. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy ebbe beleszámolják a külföldi munkavállalókat, akik százezrével hagyják el a hazánkat, mert valósággal elüldözik őket a kilátástalan jövőképpel. Így könnyű munkahelyeket "teremteni". Ezért még nem érdemes rájuk szavazni. DE HA MÉGIS valódi magyar munkahelyet teremtettek volna, akkor is ez nem magyarázat arra, hogy miért legyen a Fidesznek kétharmada.

A 888 meg mindig is egy színvonaltalan álhírpropaganda lap volt, amit jó vastagon támogatnak közpénzzel. Ebben is csak részigazságot közöltek.

2018. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Sajtoskifli1999 kérdése:

Én a FIDESZ-re fogok szavazni. Miért teszek így?

2018. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!