Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki támogatja a bevándorlást...

Aki támogatja a bevándorlást és a migránsokat, az miért teszi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni azoknak az embereknek a gondolkodását, akik azt mondják, hogy le kell bontani a határzárat, beengedni minden migránst, sőt engedni őket, hogy itt telepedjenek le. Miközben biztosan ők is látják, hogy külföldön is miket művelnek, verekednek, rabolnak, nőket erőszakolnak...

Ezek ismeretében miért támogatja bárki is, hogy hozzánk is bejöhessenek?

Előrebocsátom, hogy nem szeretnék egymást anyázó kommenteket, nem ez a célom, csupán szeretném megérteni, miért gondolkodik így valaki. Normális véleményeket várok, épkézláb indoklással.



2018. febr. 23. 16:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%

"Németország több nagyvárosában vannak rokonaim, nekik jobban hiszek."


Tehát nincs is menekültkérdés Németországban! Szuper! Akkor nem is ott történt hogy a migránsválság miatt nem tudtak hónapokon át kormányt alakítani, a migráns ellenes AFD meg már a 2ik legerősebb lett nullából.

2018. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
9: aki miatt nől a bűnözés vagy menekültnek adja ki magát úgy hogy nem az az nem tartja be az adott ország törvényeit, így nincs rendben. Aki betartja az rendben van.
2018. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket, ne arról vitázzunk most, hogy melyik weboldal a hiteles hírforrás és melyik hazudik!

Én az emberek (ti) véleményére vagyok kíváncsi, hogy te támogatod-e a bevándorlást, ha igen, akkor miért, ha pedig nem, akkor szerinted miért támogatja, aki igen?

Ne menjünk el más irányba! :)

2018. febr. 23. 17:11
 14/33 anonim ***** válasza:
66%

12#, nem tudom feltűnt-e de az európai gyakorlat az hogy először mindenkit beengednek, majd ezután ellenőrzik hogy amúgy menekült-e.

Ez okozza a válságot. Ha a valódi menekültek jöhettek volna akkor nem lenne miről beszélni.

2018. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%
Azért teszi mert elment az esze. Afrikai menekülttáborokat kellett volna létesíteni és támogatni. Ott kiszemezgetni a normális képzett enbereket azokmak az országoknak akiknek szükségük van rájuk. A határokat meg tengeri útvonalakat viszont lezárni.
2018. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
57%

Nem támogatom. Azt támogatom hogy egyrészt vigyük oda a segítséget, nemzetközi összefogással segítsünk nekik hogy otthon tudjanak élhető országot létrehozni.

Másrészt ami euró milliárdokat beléjük öntünk azt a helyi demográfiai helyzet kezelésére fordítsuk. Nagycsaládok segítése, ingyenes oktatás, lakhatás, stb.

Ez lenne a jövő, nem az hogy ide hozzuk fél Afrikát, aztán 50 év múlva meg nézünk mint hal a szatyorban hogy leszaporodtak minket és Berlin, Parizs úgy néz ki mint Kabul.

2018. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
73%
A leglogikusabb az lenne ha azok vinnének oda segítséget akik a dolgot okozták. USA-val az élen. De ők ezt kitalálták, a világ egyik legkeményebb bevándorláspolitikája ott van. Persze ők se nem rasszisták, se nem antidemokratikusak! 😀
2018. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
59%

Nekem semmi bajom a bevándorlással, amíg:

1. Az illető betartja az adott ország törvényeit, társadalmi szokásait

2. Hajlandóságot mutat az integrálódásra, nem alakít ki párhuzamos társadalmakat a befogadó ország területén

3. Önfenntartó, munkaképes, dolgozni akaró ember

4. Önszántából jön ide, mert a jövőjét Magyarországon, a magyar emberek között képzeli el, nem pedig holmi kvóta alapján rendelik ide akarata ellenére.


Akik a fenti szabályoktól eltérő embereket is befogadnának, elképzelhetőnek tartom, hogy soha életükben nem találkoztak még erőszakos, fanatikus, élősködésre berendezkedő emberekkel (pedig vannak ilyenek bőven már most is az országban) és szimplán tapasztalatlanok, álomvilágban élnek (echte libsik).

2018. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdés a migránsokról szól általában, nem kifejezetten a menekültekről...
2018. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
19. Elnézést, ha pontatlanul fogalmaztam, természetesen a menekültekre gondoltam. De talán a kérdés alatt lévő pár mondatból ez leszűrhető, meg amúgy is manapság őket értjük főleg "migráns" alatt. De jogos a pont, valóban ezt kellett volna írnom.
2018. febr. 23. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!