Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mostani Hódmezővásárhelyi...

A mostani Hódmezővásárhelyi szavazás bizonyítéka annak, hogy meg lehet törni egy Fideszes barakk-ot is ellenzéki összefogással?

Figyelt kérdés
Ha a mostani választásra ez nem is lesz hatással, mert indul egy rakás törpepárt a választásokon akik között meg fog oszlani a szavazat, de mondjuk 4 év múlva már egyértelmű lesz az ellenzék számára is, hogy "összefogás vagy semmi"?

2018. febr. 26. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem varjuk meg, hogy az ellenzeki partok közül ki jut be a parlamenten aprilisan es akkor majd visszaterünk ra...
2018. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Most is egyértelmű az ellenzék számára, hogy külön-külön nincs esélyük. Nem értelmi fogyatékosok.
2018. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

De ez az MSZP_PM összefogás még önmagában nem jelent esélyt a kormányváltásra szerintem, csak ha pl a DK is csatlakozna hozzájuk, meg talán az LMP.

De egyik sem fog csatlakozni.

Az LPM meg a momentum nem is kormányváltásra törekszenek, csak parlamentbe akarnak bekerülni, hogy felvegyék a fizetést.

2018. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Ez nekem nem arra bizonyíték, hogy le lehet törni a fideszt.

Ez arra bizonyíték, hogy az ellenzék (mszp-jobbik) minden elvüket képes háttérbe szorítani a hatalomért.

Mondom ezt ex jobbik szavazóként. A kérdés számomra a hogyan tovább?

2018. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Egy olyan városban győzött független jelölt össz ellenzéki támogatással,ami szinte majdnem full fideszes volt.Ez azért most nagy pofon volt Viktoréknak.

Főleg akkor lesz még nagyobb pofon a kormány oldalnak ,ha esetleg nyilvánosságra hozzák az ottani korrupció gyanús dolgokat.:) OLAF jelentés,villamos vonal hosszabbítás. Stb...

Mellesleg most hallottam,hogy az LMP már tárgyalna az MSZP-vel és Jobbikkal is a közös választási együttműködésről.

Milyen érdekes,hogy az MTI hírekben hallgatnak a Hódmezővásárhelyi ellenzéki győzelemről... :D

2018. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az ökörseg, hogy hallgatnak az MTI hirekben? A deli hirekben is bemondtak az M1-en
2018. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!