Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van reális esély rá hogy...

Van reális esély rá hogy április 8. -án leváltják a Fideszt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 14:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
71%
Tegnap is reálisan tornymagasan kellett volna nyernie a Fidesznek az évtizedek óta fideszes fellegvárosban, aztán mégis bukta lett.
2018. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
52%

A szavazók 60%-a el sem megy majd áprilisban,mert nem érdekli őket az egész bohóckodás.

Aki elfogult Fideszes az ott lesz az első sorban.

Akik pedig itt vagy egyéb oldalakon sírnak nagyon kevesen vannak ahhoz,hogy a szavazatuk érjen is valamit főleg,hogy megoszlik az ellenzék.

2018. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
43%
Egy fecske nem csinál nyarat. Ugyanakkor egy másik helyen meg 2/3-nál is nagyobb győzelmet könyvelt el a Fidesz. Ha ez az egy hely megijeszti a Fidesz szavazókat, még tovább is nőhet a népszerűségük. Nem innék előre a medve bőrére, főleg úgy, hogy ezen a helyen is csak úgy győztek, hogy független polgármester, fiatal, nincs kétes múltja, az ellenzék ppedig talált egy arcot, akit tolhatott - saját arcvonalából senkit nem tudott állítani! Ez nem az ellenzék győzelme volt, hanem Márki-Zaj Péteré. Gyurcsány, Vona, meg a többi csak áltatják magukat, ők továbbra se kellenek a kutyának se!
2018. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
80%

Ne izgulj, nem váltják le. Sőt még a 2022 es választásokat is megnyeri.Miért is váltanánk le?

Tudnál valami értelmes pártot ajánlani?

2018. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz itt igazi szavazás. Orbán elcsalja.
2018. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
91%
Az a helyzet, hogy nincs kire leváltani, jelenlegi ellenzék egy civakodó baromfiudvar, akik egymással civakodnak a koncon, amelyet még meg se nyertek.
2018. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Feltétlenül elmegyek szavazni,mert ennél bármi jobb...A jobbokot is a Fidesz zilálta szét,folyton pocskondiázzák,mert konkurenciát látnak bennük.A Gyurcsány már egyszer leszerepelt,talán még LMP,Momentum aki megérdemel egy esélyt...
2018. febr. 28. 09:23
 28/40 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 18-as. Én sem vagyok beteg. De bármikor lehetek, és te is lehetsz, ez nem döntés kérdése. Ellenben a vallás az az. És ráadásul semmire se jó. De ebbe nem kell bele menni. Ha majd bekerülsz kórházba bármi miatt, akkor majd meglátod. Én baleset miatt keültem be, és azt b@$zták a fejemhez, hogy mennyibe fogok én kerülni az országnak/egészségügynek. Hát köszi. De vallásra van pénz, a jó keresztény hívőnek nem tolják az arcába, hogy mennyi, budin lehúzott lóvéba kerül az ő egyháza az adófizetőknek. Szűnne meg az összes. Félreértés ne essék, otthon a négy fal között gyakorolja csak a vallását, leszarom ha ilyen ostoba, de ne a közösből pénzeljék.
2018. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
62%
Olvastam, hogy a jobbikot a Fidesz zilálta szét. Meg az USA-ban a demokratákat is. Ébresztő, öreg, a kezed beleért a bilibe. A Jobbikot Vona tette tönkre, hol muzulmán, hol hithű katolikus, migráns párti, de ő találta ki a kerítést - amiről tudjuk, hogy nem igaz, mert egy jobbikos polgármester találta ki. Kinek kell egy ilyen ember? A többi pedig mint egy felbolydult baromfi udvar, mindenki mindenkinek a bóbitáját csipkedi, majd szövetségre akar lépni vele!
2018. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
58%

#3


"A legtöbb, amit tehetsz, hogy leszavazol ellenük, aztán pakolsz és elmész külföldre.

Túl sok az agybeteg az országban."


Igazad van...

Mi agybeteg, bőgatyás, hagymaszagú birkák nem érdemlünk meg benneteket, szellemi világítótornyokat.

El se látunk intellektuális magasságotoig.


Kérünk benneteket, menjetek, és keressetek egy hálásabb, okosabb és hozzátok méltóbb népet, akik értékelik szellemi erőfeszítéseiteket.

És, ha nem akartok képeslapot se küldjetek, se karácsonyi... ehem... szezonális üdvözletet.

Megpróbáljuk nélkületek.


Sok szerencsét !!!


[link]


[link]


[link]

2018. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!