Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fog szólni az eu ha a...

Mit fog szólni az eu ha a cégeik nem kapnak adókedvezményt?

Figyelt kérdés
Egy csomó multi jön ide audi spar stb. mert kedvezményeket kapnak mi lesz ha feri és társai "FIZESSENEK A GAZDAGOK" szlogenjét beváltják.
2018. febr. 26. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális ember nem szavaz olyanra aki ilyennel kampányol, főleg fiatalok nem akik karrier beindításon gondolkodnak mert tudják jól hogy rajtuk csattanna az ostor
2018. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, eddig számtalan fideszesnek az volt a baja, hogy Gyurcsányék "behozták" a multikat. Amúgy meg kétlem, hogy a "Fizessenek a gazdagok!" szlogen, a multikra vonatkozott volna, sőt, mintha nem is Gyurcsány szlogenje lett volna, hanem Botkáé.
2018. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oh bocs nem ismerem névről az ex avo t
2018. febr. 26. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a szöveged alapján (ex avo), nagyon fiatal lehetsz. Az azért megvan, hogy például a Fideszben hány egykori MSZMP-tag, MSZMP-titkár, Népfront alelnök, KISZ- titkár, stb. van? Egyébként nem is lényeges, de ha már kiírsz egy kérdést, legalább próbálj meg bele tényeket "csempészni".
2018. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tény mszmp=mszp
2018. febr. 26. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Szerintem ugyan nem, de végülis tőlem "fújhatod", engem nem zavar.
2018. febr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Ja és nehogy eltájold magad, nem vagyok se MSZP- s, se DK- s szavazó. Épp csak fideszes se, mert semmivel sem különbek.
2018. febr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!