Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyer a Fidesz áprilisban,...

Ha nyer a Fidesz áprilisban, akkor a következő 4 éves ciklus is a Soros-terv ellen való küzdelemről fog szólni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, én már nagyon unom a Soros György és a menekültek ellen való küzdelmet, főleg hogy a Fidesz sokkal több bevándorlót telepített be mint a kötelező Brüsszel kvóta.

És ami a legszomorúbb, hogy ezen kívül semmi program nincs, csak a Stop Soros van már megint, de ennek szerintem semmi értelme... Miért szavaznak mégis az emberek a Fideszre, amikor nincs is más programja?



2018. febr. 13. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Hogy miert szavaznak rajuk? Elsore ezek jutnak eszembe:


1. Mert mukodik az agymosas, Mariska neni, meg Petike a szakkozepbol meg van ijedve a migransoktol.

2. Mert jomodu az illeto, es a Fidesz neked kedvez pl az adopolitikajaval.

3. Mert olyan cege van, vagy olyannak dolgozik, aki a politikai hovatartozasa miatt jol jar.

4. Mert a tobbi parttol meg jobban tart.

2018. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Miért hallottál tőlük valami más értelmes programot? Ha ez kell a bamba zombi népnek...
2018. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem max 1 év még a migránsoksorosterroristák kampány. Utána majd kell más. Majd addigra kiderül, hogy mi lesz az új démon.
2018. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Miért kéne? Áprilisban a teljes ellenzék megsemmisül. :D
2018. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Adná az ég, hogy csak a sorosozás folytatódjon, de valószínű, hogy inkább bekeményítenek, és pl EU kilépés és hasonlók várnak ránk.
2018. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az a jobbik bzisága.
2018. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha úgy nézed, hogy Európa most válaszút előtt áll:


Vagy folytatja a sokévszázados hagyományokat és éli tovább világát, vagy megalakítja az Európai Egyesült Államokat, bevezeti a 73 nemi identitást, felfrissiíti a lakosságot afrikai meg ázsiai népek millióival, és Brüsszelben döntemek el mindent az uborka görbületétől a az adórendszerig.


Igen, erről fog szólni a következő néhány év a legtöbb európai országban.


Soros a bevándoroltatás mellett tette le a voksát, és e mellett kampányol, szerintem teljesen normális, ha vele szemben más álláspontok is felsorakozhatnak.


Vagy akkor hagyjuk az egészet, hadd legyen meg Soros akarata minden kritika nélkül?

2018. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, még pár évig kitart. De emlékszel még a norvégokra? Ellenük is mekkora ellenkampányt nyomtak, aztán egyszer csak elfelejtették...
2018. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Az a jobbik bzisága."


a migránsellenesség meg a fidesz bzisága volt, ehhez képest pátyolgatják őket...

2018. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak a kampány, utána folytatódik az országépítés. (autópályák, gyorsforglami utak, szuperkórházak, erőművek, vasutak - Selyemút, sportlétesítmények)
2018. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!