Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek mitől pánikolnak...

A fideszesek mitől pánikolnak ennyire, ha közben a tegnapi csak egy időközi önkormányzati "jelentéktelen" dolog?

Figyelt kérdés

Egyszer azt magyarázzák, hogy nem kell számolni a hódmezővásárhelyi dologgal, mert egyszeri helyi, stabilan megvan a sok-sok fideszes meglesz a kétharmad simán. Sőt lassan kiderül, hogy ez a független jelölt, aki megverte a fideszest, igazából nem is baj, hogy nyert, mert jobboldali, meg volt fideszes és nem ellenzéki, mert független. Az, hogy együtt kampányolt neki a Jobbik, az MSZP meg az LMP akik nélkül sehol se lenne, az úgy látszik nem számít. :-)


De közben meg olyan pánik üzemmódba kapcsoltak, hogy az nevetséges, csak itt a gyakorit nézzétek meg ezt a kétségbeesett magyarázkodást, hogy már Gyurcsánnyal meg gázáremeléssel, szemkilövetős versikével riogat némelyik :-DDD

jó tudom ez most ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de azért eldönthetnék végre, hogy most akkor rettegnek az ellenzéktől, vagy egy kis súlytalan időközit nyert meg egy amúgy is független jobboldali exfideszes jelölt egy kisvárosban.



2018. febr. 26. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Hidd el, a fideszesek az utolsók, akik pánikolnak.


"nem is baj, hogy nyert, mert jobboldali"


Ilyet még nem is olvastam, pedig olvasom sok helyen a kommenteket.


"pánik üzemmódba kapcsoltak"


Senki nem kapcsolt, legalábbis nem látszik, nem tudom honnan vetted.


"Gyurcsánnyal meg gázáremeléssel, szemkilövetős versikével riogat némelyik"


Nem tudom, hogy hol olvastad ezt. De Gyurcsány egy igazi bohóc: bárhova be lehet illeszteni egy "de" szócska után.


"rettegnek az ellenzéktől"


Nagyon rettegnek úgy látszik... csak nem tudom hol látszik mert én sehol nem látom :)

2018. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pedig nem kellene sokat keresgélni, alig egy órája írták ezeket a válaszokat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__..

2018. febr. 26. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az biztos, hogy nem erre számítottak, hiszen Hódmezővásárhely, 15 éve a Fideszé volt. Azt meg azért ők is tudják, hogy ha az ellenzéki pártok között kialakulna valamiféle összefogás(még ha nem is teljes), akkor magas részvétel esetén, már lehetne szorosabb eredmény.
2018. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Első! Március 15-re Békemenet, Fidesz aktivisták kirendelve az utcákra. Igenis pánikol a Fidesz és a fideszesek.
2018. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a Kutyapárt is kivonul majd trollkodni még április 8-ig, azon is lesznek pár ezren.
2018. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezzel a békemenettel mit akarnak elérni. Attól nem lesz több fideszes, hogy a meglévők kimennek sétálni.
2018. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A Fideszesek még emlékeznek 2002-re, ahol neik ált a zászló, de Medgyessy beigérte a csillagos eget is...

Ráadásul be is akarta tartani, amibe belezakkant az ország.


Azt már tudjuk hogy ballib oldal a hazugságversenyeket kényelmesen szokta megnyerni, úgy hogy nem csoda, hogy a Fidesznél beindul az immunrendszer.


Mindenesetre a kesztyű fel lett véve.

2018. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért pánikolnak, mert eddig legyőzhetetlennek hitték magukat, aztán most nem nyertek hangszórót.


#7 a hazugságversenyt már rég megnyerték a narancskomcsik. Én se hittem volna, hogy fletót túl lehet szárnyalni, de kollégája a felcsúti KISZ titkár túlszárnyalta, ennyit még nem hazudott magyarországon senki.

2018. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!