Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell állandóan azt...

Miért kell állandóan azt csesztetni, aki nem megy el szavazni? Nektek van valami frappáns visszaszólásotok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ki cseszteti őket?

Én azt mondom aki a fidesz-el meg van elégedve az maradjon otthon, aki nincs az menjen szavazni és így máris leváltható lenne a kormány :)

2018. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nincs.

Igaza van annak aki csesztet!

2018. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

A legfrappánsabb válasz:


[link]

2018. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
"Ez az én döntésem. Jogomban áll otthon maradni, és élni szeretnék/fogok ezzel a jogommal."
2018. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
garbage in garbage out... #3-nak igaza van
2018. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Mondjuk,én nem csesztetem, viszont meg se hallgatom őket, amikor bármi olyan miatt sírnak- rínak, ami összefügg a politikával.
2018. febr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Mondd azt, hogy sikerült mindkét oldal agymosásának ellenállnod.
2018. febr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szavazni nem muszáj és ezt a döntésedet megosztani sem vagy köteles másokkal, sőt reagálnod sem kell semmire ha kérdeznek. Csak rajtad áll, hogy belemész e efféle vitákba beszélgetésekbe. Mond, hogy ez a te magánügyed ha ennyire zavar mások kritikája. Ez a baj sokakkal, ha kötelező lenne akkor sokan nem akarnának menni, ha nem mehetnének akkor az lenne baj, most, hogy szabadon dönthet mindenki egymást piszkálják a döntésük miatt.:D Én minden esetre mindenkit arra biztatnék, hogy éljen a választás jogával, így téged is. Természetesen ha otthon maradsz én azt is tiszteletben tartom.
2018. febr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Annyit mondj, hogy egyik pártra sem tudsz tiszta lelkiismerettel szavazni, ezért az a tisztességes, ha otthon maradsz.
2018. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szavazol azzal a fideszt segíted győzelemre, nézd vissza a rend/módszerváltás óta történő szavazásokat, a fidesz csak akkor tudott győzni amikor alacsony volt nagyon a részvétel.


Ha nem szavazol azzal is szavazol, azt szavazod meg hogy jó irányba tartunk, lesz sik migránsellenes plakátod meg viktorféle betelepítetted,de nem baj mert ha beteg leszel nem jutsz el a kezelőig a folyosón is meghalhatsz, te erre szavazol ha nem szavazol

2018. febr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!