Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkoznak az ellenzék...

Feketeruhasember kérdése:

Miért csodálkoznak az ellenzék hogy a Fidesz megpróbálja beszüntetni a Jobbikot amikor állandóan mantrázzák hogy a Fidesz majd jól el lesz számoltatva?

Figyelt kérdés
Ha nem fenyegetőznek hanem a választások megnyerésekor egyszerűen végrehajtják akkkr talán nem lehetetlenítenék el most őket. Így nem csodálom.
2017. dec. 27. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Az mszp se büntette és lehetetlenítette el ilyen szinten a fideszt, pedig 8 évig az elszámoltatásról beszéltek. Ők is humánusabbak volta és demokratikusabbak.
2017. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az mszp nem tarthatott valódi következményeknektől mivel ugyanúgy voltak szennyeseik a Fideszről is. A Jobbik esetében más a helyzet. A kettő nem összehasonlítható. Ezt Vona is megmondta! Hogy pont ezért fog nekik sikerülni!
2017. dec. 27. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Csodálkozom azon hogy Te még beveszed ezt az elszámoltatási dumát.1990 m-óta mindegyik ellenzéki párt ezt mondja.A másik meg az,hogy egy párt sosem számoltathat el,csak a független ügyészség és Bíróság,ha nem így lenne akkor az már nem jogállam lenne.
2017. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Én azért kétlem, hogy lenne bármifele elszámoltatás.
2017. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

érdekes, hogy a baLOLdal elszámoltatásért hörög, de egy 500 millió forintos tiltott párt finanszírozási ügy felgöngyölítése esetén ugyancsak hörögnek...

2014ben kellett volna hörögni, amikor megalkották a törvényt, nem 3 évvel később amikor alkalmazzák

2017. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

"Ha nem fenyegetőznek hanem a választások megnyerésekor egyszerűen végrehajtják akkkr talán nem lehetetlenítenék el most őket. Így nem csodálom."


Ígérgetni nagyon sok mindent lehet. De Magyarországon a rendszerváltás óta eddig soha senki nem volt elszámoltatva semmivel. Ez a Jobbik alatt sem lenne másképp. Nehogy azt hidd, hogy a Jobbikon nem lehetne mit elszámoltatni, saját magukkal meg csak nem b sznak ki.

Magyarországon az igazságos elszámoltatás víziója egy tündérmese sajnos.

2017. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
már több mint húsz éve mondja ezt minden ellenzékben lévő párt hogy elszámoltatja az aktuál kormányt. a vicc az hogy ezzel a szöveggel még ennyi év után is meglehet etetni az embereket
2017. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

Amit tudok az ügyről - megjegyzem nem vagyok mindentudó, tévedhetek.


A Gyurcsány kölcsségvetést hamísított. Kilővette a lemondását követelő tüntetők szemét (az egyik civil kérdezte az egyik rohamrendőrtől: magyar vagy?)

/Később kiderült izraeli katonák voltak, nők. - tudom, hogy kamuszagú.


Azután a Fidesz 2/3 megnyerte a választást (nem csoda Gyurcsányi terror után), majd meghúrcolták Gyurcsányt, de ítélet nem született. Lehet csak színjáték volt az egész. Állítólag Fideszesek és Jobbikisok kamerákon kívül jopofiznak egymással a szünetben, és az ellenszenv csak nekünk választók előtt megy. (Ezt egy Jobbikos állította)


Két évvel ezelőtt is azt írtam, hogy ezt az elszámoltatást talán jobb lett volna titokban tartani.

Engem személy szerint nem érdekel az elszámoltatás. A Jobbik is lopni fog, szerintem, ha lehetősége lesz. Mindenki lopott, ők miért ne tennék majd meg.

2017. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as, sajnos a társadalmat is átitatta ez a mentalitás, hogy lop, csal, bűnöz. Minden eddigi hatalom sáros, és felelős a mai helyzetért.
2017. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez az oka amit te vázoltál.
2017. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!