Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018-as összefogás hogy lehetne?

2018-as összefogás hogy lehetne?

Figyelt kérdés

Igazából engem ez az egész Összefogás téma gondolkoztat két napja. Mégis hogy gondolja a baloldal, hogy lehetne megoldani az összefogást a Jobbikkal? Hogy alakulnának a miniszteri tárcák, ki lenne a miniszterelnök? Nem hinném, hogy egy Vona Gábor, aki éhes a hatalomra lemondana akár egy Gyurcsány vagy Karácsony javára a posztról... Talán Szél Bernadettet látnám meg inkább miniszterelnök asszonyként szivesebben négyük közül, de a legkisebb nyílván nem kerülhet vezetői pozícióba. Hogy látjátok, hogy alakulnának szerintetek a tárcák illetve a miniszterelnöki pozíció kihez kerülne, melyik párthoz?


Kérdés második része. Eddig Fidesz szimpatizáns voltam, de mélyen elítélem a korrupciós ügyeket, a falra mászok ezektől az oligarcha kiskutyáktól, akiket láncon rángatnak... Orbánnal eddig semmi bajom nem volt, de nem állapot, hogy romokban az egészségügy és az ország vagyona fele már el lett lopva. Ha esetleg változás és valamely módon tisztújítás történne a Fideszben és visszavonulna Orbán, ki lehetne a vezető? Lázár? Kósa?


Illetve ne veszekedjünk ez a poszt alatt, ha lehet. Szép reggelt mindenkinek!



2018. febr. 27. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Úgy is Fidesz nyer.
2018. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sehogy! Ki lett engedve a szellem a palackbol...


Gondolom sejted kik hibaja!


Szep reggelt neked is!

2018. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg szerintem is a Fidesz nyer, mert a Jobbik nem fog együttműködni a baloldallal. Na de ha mégis, akkor milyen forgatókönyv alakulhatna?
2018. febr. 27. 08:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Elkezdenek tárgyalni egyeztetik a különböző elvárásokat megvitatják ezeket és felállítanak egy sorrendet fontosság szerint igények szerint és a realitásokat figyelembe véve hozzák meg a döntésüket közösen. KB, így.
2018. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Vona miniszterelnök, Gyurcsány honvédelmi miniszter, Karácsony külügyminiszter...
2018. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szántóvető ***** válasza:

"Mégis hogy gondolja a baloldal, hogy lehetne megoldani az összefogást a Jobbikkal?"-az elmúlt 10 évben minden lehetséges alkalommal kijelentették hogy a Jobbikkal nem kötnek szövetséget.

"Nem hinném, hogy egy Vona Gábor, aki éhes"-mert gyurcsány és karácsony elvtársak nem azok mi?még az sem biztos hogy a pártjuk eléri a parlamentbe jutáshoz szükséges küszöböt.

"ki lehetne a vezető? Lázár? Kósa?"-kósa elvtárs egy sültbolond.viszont lázár elvtársnak jó beszélőkéje van,nagyon tud manipulálni.ő szóba jöhetne adott esetben.

2018. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó: egyértelműen hataloméhes a másik kettő is, de a pártjaik harmatgyengék a Jobbikhoz képest szerintem szimpatizáns ügyileg.
2018. febr. 27. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is fideszes voltam de már jó útra tértem.

Szerintem se a DK se az LMP nem fog összefogni az MPSZ-PM-mel. Enélkül pedig nem lesz kormányváltás.

Az LMP a momósok felé nyit, aminek kb semmi értelmét nem látom. Meg úgy egyáltalán a momokásoknak nincs értelme.

Most viszont mi a helyzet? AZ MSZP összefogna a jobbikkal? Eddig mereven elhatárolódtak tőle, mondván, hogy neofasiszta párt. Szó szerint így hangzott el. Megy a kavarás rendesen...


Meddig kell eldönteni a pártoknak, h összefognak-e?

Van valami határidő?

2018. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szántóvető ***** válasza:
"az lmp a gyogyósok felé nyit"-ezt azért nem gondoltam volna,mármint többen is értelmes embernek állítják be szélt.
2018. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Veszélyes dolog ez rátok nézve, akár szavazókat is veszíthettek ha pl gyurcsánnyal vagy vonával állnak össze a pártok...


Szerintem tök m1 mit csináltok, akkor sem lesz eredménye, se hajrá!

2018. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!