Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy az oroszok a...

Lehetséges hogy az oroszok a magyar választást is meghekkelik?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy már az előző két alkalommal is volt közük ahhoz hogy ez lett az eredmény? A háttérben állhat valami megegyezés Putyin és Orbán között?

2018. febr. 28. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell meghekkelniük, mivel Orbán a zsebükben van.
2018. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

#1

Oké, de ha nem tartják hatalmon a bábkormányt, akkor nem sokra mennek velük. Ráadásul kell a 2/3 hogy eltüntessék a bizonyítékokat.

2018. febr. 28. 12:30
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

Nézd, én azt mondom, hogy a Fidesz miatt nem érzik veszélyben a magyarországi képviseletüket, szóval nem fognak hekkelni.


"Ráadásul kell a 2/3 hogy eltüntessék a bizonyítékokat."


Miért is? Most sem kell nekik 2/3. Simán viszik az autokráciájukat 2/3 nélkül is.

De ha engem kérdezel, akkor meglesz nekik.

2018. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%

De még ott van a Jobbik is végszükség esetére, akiket tudnak aktivizálni, ha a Fidesz többsége veszélybe kerül.

A Jobbik tagjai sokkal jobban vonzódnak Oroszországhoz és Putyinhoz, mint az EU-hoz. Ha Putyin kiadja az ukázt, hogy álljanak be a Fidesz mögé, cserébe pedig eltartja őket, akkor meg fogják tenni.

2018. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#4

Hát azért kell amikor visszamenőleg akarnak alkotmányt/törvényt stb módosítani hogy eltüntessék egy kétes ügy nyomait.

2018. febr. 28. 12:46
 6/25 anonim ***** válasza:
A "putyin beleszól a választásba" legalább akkora debilség mint a "soros beleszól a választásba". Egyébként is azt mantrázzák folyton bizonyos körök h kis ország vagyunk, putyin le***r minket.
2018. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szarnak azok ránk. A hülye törpét átbaszták paks 2-vel is, a bevételt megisszák, a gnóm törpe meg 30 évre titkosította, az ország meg 200 évig fizeti. Az oroszok meg jót röhögnek...
2018. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Minek hekkelnék? Ha akarnának átfinganának és elpusztulnánk. A dicső amerika meg véletlen nem venné észre mint 56-ban sem....
2018. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Ezt soros fogja meghekkelni
2018. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szerinted miért nem történt meg Orbán nemzetbiztonsági átvilágítása a mai napig?! Én biztos vagyok benne, hogy Putyinnak egy rakás dolog van a kezében, amivel padlóra vághatja. Az összes ügynökanyagnak a másolata Moszkvában landolt, most meg Putyin kezében van. Vajon miért tesz mindenben Putyin kedvére, aki amúgy egy hálátlan, politikailag kiszámíthatatlan "szövetséges"?!

Szerintem Putyin pórázon és jutalomfalattal kezeli Orbánt, vagyis ha kell, "zsarolja" de ha lehet, csak megvesztegeti.

2018. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!