Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választáson igazából azt...

A választáson igazából azt 'döntjük' el, hogy akarunk-e bevándorlókat vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem tudok túl sokat a politikáról, most lettem 18éves, így már én is szavazhatok. Azt vettem észre, hogy az egész szavazást e köré építik, de olyan mintha Orbán üldözési mániában szenvedne.. Vagyis a legtöbb politikus.. Szinte mind.. Vagy mind?

Mindenbe belemagyrázzák a Soros tevet, de ez valojában a 'kampány' része, és nem is olyan durva a helyzet mint mondják, nem? Azt akarják elérni, hogy féljünk és Orbán Viktornak maradjon meg a poziciója, igaz?

Van olyan párt, a fideszen kívül, aki nem akarja beengedni ôket?

Én úgy gondolom, hogy jobb lenne leváltani a fideszt, mert a Soros terven kívül a másik nagy téma a korrupció, amihez kétség kívül köze van Orbánnak meg a fidesznek.. (tudom, a legtöbb politikus korrupt, de akkor is..)

Hallottam azt is, hogy szükség van a kormányváltásra, jelenleg én is ezt támogatom, de hülyeség lenne valami ellen szavazni, mint valamire, nem?

Egyébként miért van szükség arra, hogy lebontsák a kerítést, ha beengedik a migránsokat? Gondolom nem volt olcsó, és biztos hogy a lebontása sem lenne az, de mi szükség lenne rá? Ha lenne egy vagy több kapu amin bejöhetnek az bôven elég lenne nekik, ha már be akarnak jönni keressék meg, így legalább számon lehetne tartani, hogy mennyien jönnek be.

Tényleg olyan nagy fenyegetést jelentenek a menekültek mint állítják?

Kérlek meséljetek errôl, nektek mi a véleményetek?

Ha beengednék a migránsokat, tennétek valamit? (Tüntetés, vagy a bevándorlókkal szemben valamit(engem nagyon idegesítene, és irritálna ha itt lennének))

Nem szeretném, ha bejönnének, én is lány vagyok, nem akarok félni ha kimegyek az utcára.. és azt sem akarom, hogy magyarországon a magyarok lennének kisebbségben.. meg persze azt sem hogy megváltoztassák a magyar vallást..

Ôszintén, ha beengednék ôket, a magyarok beleegyezése nélkül, és kényszerbôl együtt kellene élni azokkal, még én is fegyvert fognék..

Magyarként úgy érzem, hogy nem hagyhatom hogy irányítsanak.. meg amúgy is.. eleget kaptak már a földünkbôl...

Lehet ezt törölni fogják az oldalról, de muszáj vol leírnom.. annyira idegesítô még csak rágondolni is..



2018. febr. 28. 22:46
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
27%
Nos, van benne igazság, hogy Orbán a migrációt lovagolja meg, de az is igaz, hogy nem alaptalanul. A hazai média baloldali ága ezt tagadja, a j9bboldali ága viszont hangsúlyozza. Azonban számos külföldi médiát megnézve el tudod dönteni te is a választ, vagy a YouTube-on a keresőbe a migránsok szó beírásával is kereshetsz választ.
2018. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
30%
Valóban a muszlim migránsok ügye az egyik kulcskédése a válszásoknak. Természetesen minden párt azt mondja, hogy a többi korrupt, ő meg nem, de nagyon naivnak kell lenni ahhoz, hogy valaki azt higgye, hogy ha egy másik párt kormányoz, akkor hirtelen eltűnik az országból a korrupció. :) Már csak azért sem, mert ezek főleg pénzéhes vállkozókra, meg megvesztegethető hivatalnokokra vezethetőek vissza, azok meg miért tűnnének el?
2018. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
27%
A baloldal letagad mindent. Ha pedig baj van, és kiderül, hogy nem volt igaza, legfeljebb kirak egy profilképet az aktuális terrortámadás helyszínének nemzeti színeivel, vagy magára aggat egy je suisse Charlie feliratot.
2018. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
26%
Nem szeretném azt hinni, hogy a bevándorlásról döntünk, de vegyük csak a legfrissebb példát: a "független" ellenzéki hódmezővásárhelyi polgármester kezében három nap se kellett h ott legyen az eu-s zászló, ami tudjuk mit szimbolizál... Ezért kezdem azt hinni, hogy bárminek is maszkírozza magát az ellenzék, függetlennek, jobbikosnak, lmp-snek, úgyis bevándorláspárti.
2018. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
63%

Jelenleg Bulgáriát leszámítva MO a legszegényebb EU-s ország szóval megnyugodhatsz még ha az MSZP is nyerne akkor se maradnának itt a bevándorlók.


Én inkább úgy mondanám, h arról akarsz e folytatjuk 3.0-át Mészáros bátyánkkal, Soros palkátokkal, 0-24-es agymosással, szétlopott közbeszerzésekkel ,lásd ELIOS ügy v azt mondod h elég volt.

Egyébként szerintem MO legnagyobb problémái az elvándorlás, a népességcsökkenés, és a munkaerőhiány.

Nem egy 86 éves öregember.

2018. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
55%

Ha a fideszre szavazol, akkor garantáltan a migránsok befogadására szavazol!

Eddig 22.300 idegent szabadított a nyakunkra, ebben az évben már az ezret is meghaladta az "importáltak" száma!

Vona, Szél, Karácsony hány migráncsot hozott be eddig?

Egyetlen egyet sem!

Hát akkor rettegjetek Orbántól!

2018. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
74%

"Nem szeretném azt hinni, hogy a bevándorlásról döntünk, de vegyük csak a legfrissebb példát: a "független" ellenzéki hódmezővásárhelyi polgármester kezében három nap se kellett h ott legyen az eu-s zászló, ami tudjuk mit szimbolizál..."


Hát ez kész...

Tudod mit? Szerintem lépjünk ki. Legyetek végre boldogok. Lépjünk ki az EU-ból.

2018. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Ha kilépünk az euból még rosszabb lesz a helyzet, nem? Azért valljuk be, amennyi pénzt elpazarolnak feleslegesen a focira meg stadionokra, szükség van támogatásra.

Hallottam arról, hogy titokban behozott egy csomó bevándorlót. Állítólag pont annyit, amennyi be kellett volna engednünk 2018-ig. Vagy valami ilyesmi volt. Lehet tévedek

2018. febr. 28. 23:26
 9/57 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként elég durva hazugság azt állítani, hogy a magyarok a második legszegényebbek az EU-ban, ellenkezőleg:


[link]

2018. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
57%

A plakátok, propaganda az öregeket célozza meg főleg, hisz egy olyan fiatalra mint én nincs hatással, aki a kulturális sokszínűségnek örülne leginkább.


"Tényleg olyan nagy fenyegetést jelentenek a menekültek mint állítják?"

Aki dolgozott Angliában, Franciaországban levonhatja a következtetést abból hogy mennyire lehet együtt élni más nemzetiségiekkel. Én dolgoztam Kameruni, Marokkói, Iráni emberrel is és semmi gondom nem volt, egyik sem késelt össze, volt akivel munkán kívül is elmentünk szórakozóhelyre stb

Az magyar ember azt nem képes megérteni hogy nem egy egész nemzet késes erőszakolós, attól mert van egy-két szélsőséges kivétel, csak ugye aki képernyőn lát egy felbőszült tömeget, annak az ragad bele a fejébe hogy agresszív mind, és nem lát túl ezen.

Mivel én több olyannal is dolgoztam akik szintén a szegénység elől mentek külföldre dolgozni ahogy én is, így van rálátásom a valóságra.


Nem tennél semmit, ahogy a többi 10 millió lakos sem, egyrészt nem szeretné senki a fejét szétveretni, másrészt őket is emberi jogok védik és egy balhéból ugyanúgy börtön lenne a magyarnak is ahogy neki is, harmadrészt pedig sem a munkáját sem a családja nyugalmát(főleg gyerek mellett) nem tenné kockára senki, nem ezzel szemben kell megmutatni a magyarságot, ott van a lehetőség hogy leváltsák az emberek a kormányukat, ja hogy olyankor meg nincs potencia...

Nyugaton is épp úgy elférnek a vallások, csak itthon gondolja úgy az ember hogy megfosztanák a méltóságától.


Még nagyon fiatal vagy ezekhez a dolgokhoz, de sajnos az utolsó pár sorodból ítélve már Te is az előítéletekkel teli hangadók táborát erősíted.

26/F

2018. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!