Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyerni fog a Jobbik? :D

Nyerni fog a Jobbik? :D

Figyelt kérdés

Találtam egy érdekes cikket:

[link]


Ez a közvéleménykutatás megerősíti azt, hogy a jobbikosok miért vannak úgy felpezsdülve itt az oldalon is (és máshol is). Szinte egyértelmű, hogy a Jobbik megnyeri a 2018-es választást, de ezt csak a jobbikos szavazók látják át.



2018. márc. 2. 10:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5%
A Fidesz szavazók 90%-a a cigányok és az elmebetegek voltak eddig is. A cigányok megosztódtak, mert szétflórizták őket. Tehát a Jobbik fog nyerni!
2018. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%

Tetszik hogy összeszarták magukat a fideszes idióták, és a fizetett bértrollnok tollnokaik itt hözöngenek.

Tudják hogy megszoptá k, MAGYARORSZÁG pedig nyer áprilisban!

Egyébként is jó ha lenne 30%-a a fidessz KDNP-nek, akkor már elég egy 31%-os (mondjuk jobbik)...

Majd kell koalició az 51 %-hoz, na és?

A fidesszel szerinted ki szövetkezne.

Mehetnek áprilisban a tolvaj népnyúzó cinikus vigyori te ves k anyjukba.

Azt hitték ezek a f ok elég a sorosozás, de legalább 90% lesz a részvétel így jó ha kapnak az agybeteg nyalogatóiktól 20%-ot, és aztán jaj nekik

2018. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Na, én nem vagyok a Facebook - on, a kezdetektől a Jobbikra szavaztam - eddig. Idén már nem fogok. És nem vagyok egyedül, baráti társaság, család, aki eddig Jobbik szavazó volt, a fogát szívva, de beikszeli a Fideszt.
2018. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%
Nyerni nincs esélyük. Persze vonának ezt kell mondani. Budapesten nincs esélyük. Vidéken egy 5-10 egyénire max. 2014-ben egy egyénit sem nyertek uff.
2018. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Erdélyben biztos nem :D
2018. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a Jobbik intézete végzett egy nem anonim (Facebooknál hogy lenne az) kutatást, ki tudja, milyen módszerrel a nem reprezentatív sokaságon (FB-ozók), amiből meglepő módon az jött ki, hogy a Jobbik nyer? Nohát. Ugye ha mégsem így lesz, akkor onnantól senki nem hisz el majd semmit ennek nevetséges intézetnek meg a "kozeletihirek" nevű röhejoldalnak?
2018. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
A Mirkóczki elintézte végleg a Jobbikot. De legalább kiderült.
2018. márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
" Nyerni fog a Jobbik? :D " Válasz gyurcsánytól : https://www.youtube.com/watch?v=SEZy4UcXGdw
2018. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!