Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik fog nyerni a következő...

Jobbik fog nyerni a következő választáson? Mennyi az esélye, hogy nyerni fog? Ha nyer, milyen következményei lesznek? Változni fog valami, vagy még rosszabb gazdasági helyzetbe kerülünk?

Figyelt kérdés
Egy este azt álmodtam, hogy a jobbik fog nyerni.

2015. júl. 9. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

"Egy este azt álmodtam, hogy a jobbik fog nyerni."


XD


Ilyenekről álmodsz? Te jó ég..... XD


Inkább rémálom ez ,de nem értem minek kell minden nap egy "jobbik fog nyerni?" című kérdést..... -_-

2015. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

A) - balliberális válasz - Ők nácik, hazudnak, cukikampány, holokauszt meg cigány deportálás lesz, egyből megszáll minket a NATO, tönkremegy a gazdaság stb.


B) - Fideszes válasz - Dehogy nyernek. A gazdaság növekszik, a GDP ilyen ütemben már régóta nem növekedett sehol, Magyarország az új Japán, csak még nem látta be a sok birka.


C) - nagyon elszánt Jobbikos válasz - Biztos nyernek és minden sokkal jobb lesz. Felszámolják a bűnözést, a korrupciót és munkahelyeket teremtenek


D) - mindent fikázó, de semmit sem támogató réteg válasza - Semmivel se lesz jobb, mindenki csak hazudik. Én el se megyek szavazni, mert mind korrupt szar. Ők is olyanok lennének mint a Fidesz meg az MSZP. Inkább menjetek el az országból amíg tehetitek.


E - én válaszom - Van rá esély, hogy nyerjenek, lévén ők a legerősebb ellenzéki párt, ami a biztos támogatottságon kívül még rejtett erőforrásokkal is együtt jár. Ha nyer nem tudom milyen következményei lesznek, de én magam rájuk fogok szavazni és bízok a legjobbakban. Sokszor nézek parlamenti közvetítést és követem az eseményeket és azok alapján szerintem van ok a bizakodásra.

2015. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Mivel nincs megvalósítható gazdaságpolitikájuk, sokkal rosszabb lenne még a jelenleginél is.
2015. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
65%
sok nem szavazó fog rájuk szavazni.Nem ment a balnak, se a jobbnak, akkor miért ne jöjjenek ők? Ez a kormány lassan kinyírja az országunkat.
2015. júl. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

"Mivel nincs megvalósítható gazdaságpolitikájuk, sokkal rosszabb lenne még a jelenleginél is."


A Fidesznek sincs ilyesmi.

Nem az a legfőbb baj, hogy nincs megvalósítható, hanem az, hogy van egy megvalósíthatatlan, amit - feltételezem - minden áron meg akarnak majd valósítani.

2015. júl. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs a Jobbiknak programja??? Dehogy nincs! Sőt, megvalósítható, csak pár ember, csoport, párt érdekeit nem szolgálja. [link]
2015. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gyözni fog. Ha nem is kétharmad de észhet tériti az akkor már haldoklo FIDESZ t hogy nem kéne elbiznia magát. Az egyik válaszolo jol megfofalmahta s többszempontbol. Nem tudom mi lesz a következménye de én biztos rájuk szavazok
2015. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy még ha a Jobbik szerzi is a legtöbb szavazatot, önmagában az sem elég. Abszolút többséggel kell nyernünk, különben az összes többi párt összefog, hogy ne lehessen magyar kormánya az országnak.
2015. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyerjen a jobbik, hátha csak akkor látja be a sok nagymagyar, hogy mi is lesz az EU nélkül és mi is lesz ha a cigányokat külön iskolába járatjuk.
2015. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Arról, hogy EU nélkül milyen lenne, lehetne vitatkozni, de mégis mi lenne rosszabb, ha a cigányokat külön iskolába járatnánk? Mellesleg a szegregáció természetes folyamat, senki sem akarja cigányokkal egy iskolába járatni a gyerekét.
2015. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!