Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége miért...

A magyarok többsége miért Nyugat-Európa etnikai homogenitása miatt aggódnak, mikor Magyarországon sokkal rosszabb a helyzet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem senki nem aggódik a nyugat miatt. Sokan inkább attól tartanák a selejtjét osztanák szét
2018. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
azér' mer' az nem maunták be a tévébe'
2018. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert per pillanat ez ömlik a tvből, újságokból, internetről.
2018. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Senki nem aggódik az etnikai homegentiás miatt (ami nem is létezik a legtöbb nyugat-európai országban, gondoljunk csak Belgiumra, Spanyolországra, Nagy-Britanniára stb.), hanem az iszlamizáció jelensége az aggasztó.
2018. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Jó kérdés.


Én nem vagyok rasszista,de egyértelműen látszik,hogy mi a tendencia.

A magyarok egy része kivándorol.(kb már 1 millió ember,kitudja mennyi megy még ki).

Akik itt maradnak azok ilyen vegetálós életre rendezkednek be,a legáltalánosabb a gyermektelen és 1 gyerekes családok lesznek.

Közben a romák kultúrájukból eredendően továbbra is átlagban 4-5 gyereket fognak a világra hozni.

Szerintem pár évtized múlva olyan lesz itt az élet,mint a rendszerváltás előtt,csak romákkal.

Dolgozni fognak valami gyárban,kevés lesz az értelmiségi az országban.

2018. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vagy mivel ekkora reflektorfényt kapnak lehet hogy a rendőrök nagyobb jogainak kibővítése a cél amerikai tornyokba is miután becsapódtak szigorúbb lett a megfigyelés
2018. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel.
2018. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Senki sem akar kimenni nyugatra nyaralni, úgy hogy közben migránsok megerőszakolják a rendőrök meg nézik, mert kb több joguk van, mint az őslakos fehéreknek...
2018. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
#8: Nyaralni talán nem, de ott élni, dolgozni, annál többen.
2018. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Amikor ezen aggódtak akkor rasszizmust kiáltott a hozzád hasonló egysejtű.
2018. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!