Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert van az, hogy ma több...

Miert van az, hogy ma több megrongalt (lefestett, szetszakított) választási plakátot láttam, es egyik se a fideszé. Kik teszik? Miért teszik?

Figyelt kérdés
Esetleg ha en neki esek a fidesz plakátoknak mi lehet a büntetés?
2018. márc. 3. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Én is láttam megrongált, leszakított választási plakátokat. Mind a Fideszé volt.

Kik teszik? Miért teszik?

2018. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Legtöbbször a közmunkásoknak adják ezt ki feladatnak.

Voltak erről már videós bizonyítékok is, hogy ők szedik/tépik le, mert 'hát, ezt adták ki'.

Meg ugye vannak a vérfideszesek, kik simán csak vallási alapon csinálják ezt (lásd: a kiderült netes troll rendszer, amit juttatás nélkül csináltak jó pár ezren).


Már pár éve is így volt, még egy Újpesten is (ami azért mindig is piros volt; még ha a Polgi narancs is, de ő még az értelmesebbik fajtába tartozik általában, így sok baloldali is kedveli), mikor volt a nagy plakátharc, és az összes nem fideszes patika állapotban volt, az összes jobbikos (meg más) meg széttépve, az óriásplakát is lefestve, ugyan azzal az írási stílussal és szavakkal összefirkálva...

2018. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Azért-20 fokban a sulifix is feladja a szolgálatot. Biztos hallottál már a hőtágulásról. Na ez pont fordítva. Volt hófúvás meg szélvihar, ónos eső. Ki az isten megy ki ilyen időben egy qva plakátot letépni?


Másik oldalról én betiltanám az egészet. A tv, internet okádja magából a szros propagandát. Igen a jobbost, balost, közepest, mindet. A sok hülye meg beveszi.


És még milliárdokat költenek a pénzemből az én hlyítésemre. A sok majom meg fel van háborodva ezen.

2018. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Mert ha a fidesz plakátjait láttad volna megrongálva, az rendben lenne?

Szerintem meg nem sportszerű senki plakátjait megrongálni.

2018. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam számolni őket, háromnegyed órát utazok a belvároson keresztül, és ami a feltűnt, hogy Jobbikos rongáltat látok legtöbbet.
2018. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Mégiscsak ők a legveszélyesebbek rájuk meg most is.
2018. márc. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is az tünt fel, higy a fideszes plakátokon kivül mind. Még csóri függetelnes sracé is le van tépkedve a villanyoszlopról.... lógott kint kb 1 napot...
2018. márc. 5. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!