Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz legalizálja a...

Ha a fidesz legalizálja a füvet mennyi szavazót nyerne vele?

Figyelt kérdés

Adóval de legálisan és az alkoholra kiszabott törvényekkel. Pl vezetés közben, melóban, stb tabu lenne.


Csak érdekel.



2018. márc. 4. 01:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Semennyit, mert a füvesek spanglit csavarnának a szavazólapból is
2018. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Semennyit, mivel a szomszédok c. magyar sorozatban egy sràc túladagolja a marihuànàt, sztem Magyarorszàgon a nagy többség ennyit tud a szerről.
2018. márc. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom de hogy azt is elmutyiznák mint a dohányboltokat és a termőföldet az is biztos.
2018. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 fersk ***** válasza:
68%
Többet elvesztene, mint amennyit nyerne (lásd kettes válasz).
2018. márc. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

#3


Igen, nekem is ez volt rögtön az első gondolatom. Jöhetnek a Nemzethy Gyepmesterek

2018. márc. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nullát
2018. márc. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 L.. István ***** válasza:
8%

Azt nem tudom, de az biztos, hogy Mészáros nemstróman Lőrinc földjén lehetne csak kendert termeszteni. Kis olvasnivaló:

[link]

2018. márc. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vezetés közben most sem szabad drogozni. Kreszben tudtommal benne van, annak ellenére is hogy alapból nem szabad.


Amúgy pontosan 12748 szavazatot nyerne és 21467 szavazatot veszítene.

2018. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A nyuggerek egy részét tuti elvesztené, meg a családosok egy részét. A fű legalizálása liberális eszme, olyat meg nem csinál a Fidesz.
2018. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként a fű legalizálása csökkentené a füvesek számát, mert sokan pont azért füveznek, mert illegális. Én voltam Hollandiában, ahol legális a fű, de sokkal kevesebb betépett embert lehet látni(azok is turisták, akik azért mennek oda). Hamar rájön az ember, hogy ez nem olyan nagy szám, mint amekkora ügyet csinálnak belőle. Én életemben egyszer próbáltam a füvet és nem váltott ki belőlem semmit, azóta is hidegen hagy, ettől függetlenül támogatnám a legalizálását, mert sztem kevesebben élnének vele, meg sztem mindenkinek a saját szabad joga, hogy hogy teszi tönkre a saját egészségét, ebbe az államnak nem kéne beleszólnia. Nem tudom, hogy mennyi szavazatot nyerne ezzel a fidesz, de nem hiszem, hogy sokat, én mint írtam egyetértek a legalizálásával, de ha ez megtörténne, akkor se támogatnám a fideszt.
2018. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!