Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kéne elhinni, hogy a...

Miért kéne elhinni, hogy a Fidesz vezet, miközben alig ismerek fideszes szavazót?!

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 17:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Én is alig ismerek fideszes szavazót. Sőt, alig ismerek szavazót, aki ismer fideszes szavazót.
2018. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindegy, hol laksz. Én sajnos ismerek ilyeneket, és az a tapasztalat, hogy nincs az az érv, probléma, korrupció, hazugság, pökhendiség, aljasság stb, ami miatt eltántoríthatók lennének pártszimpátiájuktól.
2018. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
Mindegy! Az lesz ami Hódmezővásárhelyen. És mivel ott a közvilágításban sütkérező első osztályú állampolgárok vannak a döntő többségben, így az országban is a Fidesz fog nyerni hihetetlenül nagy fölénnyel. Mert a magyar okos.
2018. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem reprezentatív. Legjobb példa erre Szeged, ott szerintem sokkal kevesebb fideszest ismerhetsz.
2018. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%

Én ismerek egy fideszest.

Én megkérdeztem tőle, hogy hogy lehet az, hogy millió embert ismerek, de igazhitű fideszessel nem taliztam?

Azt mondja hogy azért nem, mert szégyellik és félnek a reakcióktól.

Lehet hogy így van, nem tudom.

Különben ő is azért fideszes, mert talicskányi pénzt keres - miközben Orbánt rosszindulatú daganatnak tartja az ország nyakán.

2018. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 szántóvető ***** válasza:
52%
mert az emberek sunyik,és nem dicsekszenek vele hogy egy maffiapártot támogatnak.de az ismerőseidre visszatérve:melyik párttal szimpatizálnak?
2018. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Már a fideszhivök küzött is sokan látják, hogy vállalhatatlan ez a banda.
2018. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
LMP, Ketfarkú... Nagyon elvétve 1-1 Jobbik, de abból inkább kiábrándultakat ismerek.
2018. febr. 24. 18:15
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van itt a környékemen egy rahedli. Youtube-videók is tele vannak velük. Fideszes szavazókat akarsz? Akkor nesze:


https://www.youtube.com/watch?v=c3P_91kU1iI


https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4


https://www.youtube.com/watch?v=xoafiJYEghY


Nos, kellenek még?

Akkor keress. Nekem ennyi is elég volt.

2018. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

Vannak dögivel,akik jól járnak az egykulcsos adóval és a családi adókedvezménnyel,és sunnyognak,ha megkérdezik kire szavaznak,nem válaszolnak.

Az nem érdekli őket,hogy az az adó amit nem fizetnek be,amiatt még rosszabb az egészségügy,kevesebb pénz megy a közdolgokra,vígasztalja őket,hogy gyűlik a vagyonuk,ha nagyon összeomlik a kártyavár,akkor elhúznak.

2018. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!