Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miből gondolják sokan, hogy...

Miből gondolják sokan, hogy az ellenzék nem telepítene be migránsokat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


A cikkek teljesen megcáfolják ezt az állítást, különösen most,hogy Karácsony Gergely lett az elnökjelölt.



Pont egy szociológust kellett elnökjelöltnek választani, akik a legnagyobb social justice harcosok.


2018. márc. 4. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Kezd elegem lenni ebből a napi migránsos hüvelyességekből. Orbán is telepített be, az nem zavar téged komcsikám?
2018. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Hivatalos adatok:


2000: 20 ezer bevándorló érkezett.

2002: 18 ezer bevándorló érkezett.

2006: 24 ezer bevándorló érkezett.

2010: 24 ezer bevándorló érkezett.

2014: 26 ezer bevándorló érkezett.

2016: 24 ezer bevándorló érkezett.


Ezek alapján én úgy vélem, hogy kormánytól függetlenül nagyjából 20-25 ezer bevándorló érkezik évente.

2018. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

Nem tudom, hogy az ellenzék mit csinálna.

De azt tudom, hogy eddig a Fidesz telepített be migránsokat. 20000-et pénzért, és saját bevallásuk szerint sokat ingyen is, amivel már teljesítettük a menekültkvótát.

Én azt gondolom, hogy ha ezek maradnak hatalmon, akkor ezt folytatni fogják.

2018. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Azt meg én tenném hozzá, hogy egy teljes szakma képviselőit minősíteni ilyennek vagy olyannak elég tahó dolog.


Mint mikor valaki arról beszél, hogy minden kamionos prostizik, ápolatlan meg egy műveletlen tahó.


A szociológusok jobban értik a társadalom működését mint te, és téged ez zavar.


Ezen lehet változtatni, ha akarsz olvassál ilyen könyveket.

2018. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Okádorigó :D


Ilyen erővel bemásolhatnád Drogos Habony vagy Elmebeteg viktor bármelyik rágalmát.


Kerítést és határzárat is azért javasolta a Jobbik mert be akarja őket engedni?


Letelepedési kötvényekkel akart behozni 20000 migránst akiből jó páran szerepelnek az Interpol körözési listáján? Mondjuk ez utóbbi a fidesz de nem baj.

Utána meg beengedtek még 3000 migránst jófejségből? ja nem az is a fidesz volt


https://www.youtube.com/watch?v=YB6lMozKi-U

2018. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerencsére a józan eszű rejtőzködő szavazók nem lesznek restek elmenni leváltani ezt a hazug, pimasz, rágalommal, gyűlölettel teli kormányt.
2018. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Origó... :D
2018. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Milyen alapon tartja magukat a Fidesz vezetősége és szócsövei ezoterikusan olyan magasan képzetteknek, hogy előre tudják, mit tenNE a másik egy adott helyzetben?

.

Olvasgass kormányközeli lapokban, mit mond Kedves Vezeőd a keleti, az arab nyitásról!

.

"szociológust kellett elnökjelöltnek választani"

Ellentétben a mai vezetéssel, akik mindenttudóknak HISZIK magukat, nem az a jó vezető, aki mindent tud, mindenhez ért, hanem az, aki NAGYTUDÁSÚ munkatársakat gyűjt maga köré, akik az adott SZAKTERÜLETHEZ ÉRTENEK!

Nem a központi szövegeket szajkózó papagájokat, a lelkesen tapsolókat, akik a klasszikus cápa rossz reggelijéhez hasonlítanak.

(Tudod, miről van szó, ugye?

A cápa azért panaszkodott, mert reggelije politikus lett, akinek se gerince, se bőr a képén nincs, ráadásul nyelve is sz@ros.)

2018. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Azért nem mindegy, hogy mi döntjük el, hogy kit engedünk be, vagy az EU libcsiráim...


Amúgy én sem tudom honnan veszik, vagy miért adnak akkora bizalmat nekik... 2015ben szerintem bizonyított mindegyik, hogy mit tenne olyan helyzetben

2018. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Origó egyértelmű Fideszes oldal. Innentől kezdve a kérdésnek nincs értelme...
2018. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!