Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Németh Szilárd a Nemzet Arca...

Németh Szilárd a Nemzet Arca és a Fidesz hangja?

Figyelt kérdés
Már csak azért gondolom, mert többnyire őt nyilatkoztatják, Sorosról, Tiborc ügyben, invázióról és a rémhírekről is, mindenféle Fidesz médiában. Elképzelhető, hogy ő a legértelmesebb, legokosabb szóvivő a pártban, és egyben a legbarátságosabb arc is, akinek a verbális képességei által szavai utat törnek a Fidesz szavazók szívéhez? Gondolom az ő temperamentumával tud azonosulni a legtöbb rájuk szavazó....

#FIDESZ #Németh Szilárd #Arc vagy kud-arc
2018. márc. 5. 01:52
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok biztos benne, de eddig sokáig egyértelműnek gondoltam, hogy rájuk szavazom majd, de Németh Szilárdon szinte csak röhögni szoktam. A Szél Bernadettes "hisztije" is szánalmas.
2018. márc. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ha ő a "nemzet arca", akkor jobb, ha lehúzzuk a rólót.
2018. márc. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ő a legokosabb a pártban, azért ő nyilatkozik.
2018. márc. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki olyan, amilyen, ám ha ő a nemzet arca, szelfit nem csinálok.
2018. márc. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Igazán abba lehetne hagyni a NSz-ozást. Nekem szimpatikus, rendes embernek tűnik. Világosan, egyszerűen, érthetően fogalmaz, mondhat bárki bármit, értelmes ember. Ami a szívén, az a száján, nem köntörfalaz. Becsüljük meg érte.


Akinek nem tetszik a NSz, ne nézze. Hallgassa, nézze inkább a Gyurcsányt végtelenített lemezen. Vagy a Vonát, a Juhászt, vagy valamelyik szépséget. Vagy brüsszeli okosokat, a Szanyit, meg a többi feljelentgetőt.

2018. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nála ostobább ember kevés van. De a Fideszeseknek csak az a fontos, hogy a párt szólamait hallják. Erre alkalmas.
2018. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a nemzet arca, hanem egy undorító tet ves disznó, mint az összes fideszes
2018. márc. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként egy f reg kancigány, akit ny lnak a fideszesek...
2018. márc. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még itt egy "válaszoló is sz pja ezt a f rget! gratulálok nincs nagy igényet.

(téged is átb szott te ökör)

2018. márc. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szél Bernadett lábújjkörméig sem ér fel ez a f asz, akárcsak a többi fideszes f reg
2018. márc. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!