Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan hatalmas probléma,...

Miért olyan hatalmas probléma, hogy idén több mint valószínű ismét a FIDESZ nyer?

Figyelt kérdés
Ha annyira változtatni akart volna a nép, már rég megtehette volna...

2018. febr. 6. 14:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem a nép akarja a fideszt hanem csak az az 1.5-2 millió elvakúlt fideszes aki akkor is orbára szavazna ha az éh halál fenyegetné orbán semmitmondó gazdaságpolitikája és hozzánemértése miatt.
2018. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem elég sok bajt okozott az elmúlt években, szóval értelemszerűen számomra ezért olyan hatalmas probléma, hogy idén több mint valószínű ismét a Fidesz nyer.


De hát ez van, mindeki szavazzon arra, akire akar, aztán viselje a döntése következményeit.

2018. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
A szocik miért lettek elzavarva tizedennyi patkányság miatt, a fidesznek meg miért tűrnek el bármit?
2018. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%

A nép többsége NEM akar változást.


Változást az a szűk réteg akar, akinek abból volt meg a 30 ezüstje, hogy összeszerelő üzemet működtetett az országban.


Akinek nől a fizetése, javul az életminősége, az nem akar változást.


Akinek az MNB 300 milliárdos "tervezett" veszteségéből csurrantottak vissza pár milliót, azok alig várják, hogy visszaülhessenek a pénzszivattyúkra.


Ők ordítják tele a médiát már 8 éve, hogy összeomlik a gazdaság, éhezik az ország, Albánia is lehagyott minket, meg hasonlók...


Aztán csodálkoznak, hogy már saját választóik se hisznek már nekik, és a parlamenti küszöb is csak nedves álom számukra.

2018. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

"Ha annyira változtatni akart volna a nép, már rég megtehette volna..."


Ezért történik a "bűvészkedés" a választásokkal kapcsolatosan, hogy a nép ne tehesse meg olyan egyszerűen. Szerinted például a 2/3-adot a nép tette meg a Fidesznek? Nem, a "bűvészkedés", ahogy Kövér Lajos is mondta.

2018. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
A nép azt hisz, amit a vidéken szabadon fogható fideszes tv-rádióból hall és lát (magyarán azt, hogy a vas- és acél országa vagyunk és ez a világ a létező világok legjobbika) és amit a fideszes nyomtatott sajtóból olvas (tele vagyunk migránssal és jumurdzsákok szedik össze a gyerekeket Soros vezetésével, hogy eladják janicsárnak).
2018. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem probléma, mert én húzok el innen Kanadába unokatesómhoz.

Mondjuk, az itthon maradóknak elég szar lesz, de hát ha ezt akarják, akkor nincs mit tenni.

2018. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%

#3


A szocik nem voltak Nemzethy Keresztyének.

Ezért.

2018. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

[link]


"Megkapják a szavazók, amire vágynak. Visszatért a gyerekkoruk, végre otthon érezhetik magukat. Hazaértek hát annyi év után."

2018. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát kérdező én még egy fideszessel sem találkoztam.
2018. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!