Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudjuk mi volt a Simicska-Orbá...

Tudjuk mi volt a Simicska-Orbán szakítás igazi oka?

Figyelt kérdés

A fideszesek azt szokták mondani, hogy Simicska korrupt volt, de Orbán nem hagyta magát. Ez akár igaz is lehetne, csakhogy Simicska az azt megelőző 3 évtizedben is ugyanúgy minimum gyanús oligarcha volt, ráadásul azóta is voltak a Fidesznek korrupció gyanús ügyei ( azért nem mondom hogy lopásai, mert eljárás nem indult ellenük és a bíróság nem mondta ki hogy korruptak. Természetesen ennek köze van a felhígított bíróságokhoz és a fideszes ügyészekhez, pl: Polt Péterhez, de ebbe most ne menjünk bele ).

Tehát tudjuk mi volt az Orbán-Simicska szakítás igazi oka?


2018. márc. 5. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Ez a műsor része.

Orbán, Soros, Bernike, Simi, Vona, mind egy tálból cseresznyézik.

2018. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt meg a kémia köztük.
2018. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Én meg azt hallom a fideszesektől hogy csak a reklámadó miatt.


Más fideszesekkel találkozunk.


Szerintem meg Simicska szimplán besokallt Orbántól.


Rengeteg ilyen volt a rendszerváltás óta, hogy egy politikus hátatfordított a pártjának, és elkezdte a belső ügyeit mocskolni.


Simicskával ez abban más, hogy ő egy oligarchája volt a Fideszenk, nem politikusa.

2018. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neki dolgozott Viktor, de lopott tőle is. A vér nem tud vízzé válni... Simi meg elzavarta.
2018. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hosszú ideig az volt a leosztás, hogy Simicska cégei nyertek mindent ugyanolyan tisztességtelen módon, mint most Orbán strómanjai, ebből pénzelte a fideszeseket, akiknek cserében hozzá kellett igazodniuk.


Orbánt párszor figyelmeztette Simicska, hogy a demokrácia látszatát azért meg kellene őrizni. Nem azért mert jó fej, hanem mert tudja, hogy autokratikus államhatalom a pénzembereket is bármikor simán eltiporhatja.


Orbán viszont jól érezte, hogy Simicska már rá veszélyes, ha tőle függ továbbra is a fideszesek egzisztenciája, akkor bármikor simán háttérbe állítathatja, úgy hogy az általa korrumpált fideszeseket Orbán “demokratikus” leszavazására utasítja.

2018. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Simicska belevakart pofázni a kormányzásba Orbán ebből már nem kért.
2018. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Érdemes forgatni pl. Dr Kende Péter: A Viktor című könyvét a témában, erről van szó:

[link]


Ez a mű is segíthet belelátni, miféle emberek is ezek, hogyan építették fel magukat - miközben egy színházat is felhúztak maguk köré/bekapcsolódtak a politikai színházba.

Ha csak ezzel az egy ajánlott olvasmánnyal megbírkóznának azok, akik fogalmatlanul védik az Orbánizmust meg a vezért, lenne nagy elszontyolodás és mélységes csend...

(De azoknak is érdemes volna utánajárniuk, akiknek már elegük van ebből a "nemzethy szabadságharcolásból". Lenne nagy bólogatás, meg "AHA!-élmény", homlokracsapás: "- Sejtettem, sejtettem, de ezt így még én sem gondoltam vona!")

2018. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A ruszkik
2018. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kikova ***** válasza:

Persze, hogy tudjuk: a pénz.

Mégpedig sok pénz.

Te nem figyelsz, hogy mi zajlik a társadalmunkban?

2018. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elmebetegség egy újabb fázisba érkezett.
2018. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!