Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nagyon elveszti a...

Ha a Fidesz nagyon elveszti a vállaszást, akkor is stabil többsége marad?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudtam olyan variációt beírni hogy ne így legyen.



2018. márc. 6. 08:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pedig az ellenzéki tömörülés igazi tömör gyönyör! Berosálok!
2018. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#9


A baloldal diadal ittas győzelmet fog ünnepelni ha a fidesz csak 62%-kal fog nyerni és akkor megakadályozták a 2/3ot

2018. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"De más kis pátoknak is simán tud a Fidesz többet ajánlani mint amennyit egy baloldali tömörülésben kapna. "


Igen, csak ők rezzenéstelen arccal és nyugodtan szeretnének a tükörbe nézni még évek múlva is. Szerencsére azért nem mindenki annyira elvtelen, hogy épp arra fordul, amerről a szél fúj. Persze ezt egy jobbos agy képtelen elképzelni, ezt is megértem.

2018. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én akárhogy gondolkozok ezen szerintem a fidesznek nincs esélye a választáson.

Akármilyen felállásban is képzelem el.

(persze normális reális számokkal kalkuláltam, nem a kozmetikázotakkal, és erősen figyelembe vettem a koalíciókötések lehetőségét és azt a legfontosabb szempontot is, hogy A FIDESZSZEL SENKI NEM FOG KOALÍCIÓT KÖTNI persze a KDNP-n kívül, így kormányképtelen lenne ez a banda...

2018. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Álmodik a disznó a makkról - de csak álmodik!
2018. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért semmitmondó ez a kalkulátor, igen megtévesztő. Csak a határon belüli és a határon kívüli szavazatokat nézi, és ennyike. Mennyivel érdekesebb lenne, ha két tényező helyett hármat számolna: listás határon belüli, listás határon kívüli és EVK-t is meg lehetne tippelni. Na ugye! Mert szerintem itt sokan csak úgy húzogatták a csúszkát, hogy az egyik a listás, a másik az egyéni, pedig a másik a határon túli. Úgy tényleg nem lenne hülyeség ez a szemléltető eszköz, jól mutatná, hogy miként alakít a választási rendszer.
2018. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!