Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Lázár János...

Mit gondoltok Lázár János bécsi kiruccanásáról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A videó egy pontján azt mondja, hogy azokon a területeken, ahol megjelennek a bevándorlók, sokkal koszosabbak az utcák. Ezzel szerintem hatalmas öngólt lő, hiszen a felvételen olyan tiszta környék látható, amelyet Budapest nagy része megirigyelhetne.


Vagy arra pl. mi a magyarázat, hogy a migránsmentes Budapest ilyen:

[link] (Kőbánya-Kispest)

[link] (Mexikói út)

[link] (belvárosi utca)


2018. márc. 6. 23:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Sokat járok Bécsbe. Nagyon szépen összevagdosott felvétel, ha jól látom van a 2x is belekerült, de lehet tévedek. Én nem szoktam sok migrivel találkozni, es abszolút nem koszosak az utcák! A videó hazugság! De gondolom, aki elvakult fidesz szavazó az pint nem fogja érdekelni

Viszont, jártam calais-nál ott cudar volt a helyzet, jártam Párizsba ott is koszos volt a helyzet, de ott tenyleg nem laktak mások csak ők....

2018. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsés egy kormánytag részéről nyilvánosan mocskolni egy szomszéd állam fővárosát? Olyan országét mely adófizetőinek pénzéből az EU-n keresztül támogatja Magyarországot. Attól fejlődik ilyen szépen az ország. Kiírnak egy EU-s projektet és meg is nyeri? Lehet tippelni kicsoda. Nem hallották a közmondást: do not beat the hand what feed you.
2018. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Na és? Idézve a klasszikust.
2018. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%

"Nem hallották a közmondást: do not beat the hand what feed you"


Valószínű nem. Don't bite...úgy talán igen.

2018. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Salx Narval ***** válasza:
75%
Már régebben is sejtettem, hogy Lázárnak valami nincs rendben a fejével, szerintem egyszerűen nem tudja felmérni mit beszél. Eltekintve minden migránsozástól és pártpolitikai megközelítéstől ez az ember durván megsértett egy szomszédos népet, ez Magyarország népére is nagyon rossz fényt vet. Most megsértődött mert levették a videóját, pedig duzzogás helyett inkább sürgősen és nagy nyilvánosság előtt bocsánatot kellene kérnie a "sógoroktól". Nehéz elhinnem, nincs egyetlen józan gondolkodású ember sem a környezetében aki elmagyarázná neki, hogy mi a probléma a nyilatkozatával. Tisztán látszik, hogy magától nem fog rájönni.
2018. márc. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!