Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Lázár János...

Mit gondoltok Lázár János bécsi kiruccanásáról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A videó egy pontján azt mondja, hogy azokon a területeken, ahol megjelennek a bevándorlók, sokkal koszosabbak az utcák. Ezzel szerintem hatalmas öngólt lő, hiszen a felvételen olyan tiszta környék látható, amelyet Budapest nagy része megirigyelhetne.


Vagy arra pl. mi a magyarázat, hogy a migránsmentes Budapest ilyen:

[link] (Kőbánya-Kispest)

[link] (Mexikói út)

[link] (belvárosi utca)


2018. márc. 6. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Most attól élvezel el, hogy sikerült szemetet fényképezned Budapesten? Jesszusom...
2018. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem túl veszélyes környék és még tiszta is az utca.

Igaz mondta, hogy kérdezett migránsokat, de ez a felvételen ez, ez a kísérlet meg sem látszik, talán meg se próbálta?

2018. márc. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Nekem ehhez nincs szükségem Lázár Jánosra, mert járom Nyugat - Európa nagyvárosait és pontosan tudom mivel jár a bevándorlás.
2018. márc. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván vitte a pénzt a bankba, bankok meg jobb helyeken vannak.
2018. márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Salx Narval ***** válasza:
81%
Én nem értem mit görcsöl a kormány ezen migráns dolgon. Nyilvánvaló, hogy az ország többsége nem akar bevándorlókat, azok sem akarnak ide jönni és tulajdon képen rajtuk, mármint a kormányon kívül még senki nem hozott ide senkit. Viktor 3 éve még világkvótát sürgetett, most pedig gyakorlatilag a saját álláspontja ellen kampányol és riogatja az egész kormány az erre fogékony remélhetőleg nem túl nagy létszámú rétegeket országszerte. Más már ki sem jön egy Fideszes politikus száján, teljesen megzavarodtak. Mi ez? :D
2018. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez városonként változó és nem feltétlen a migránsoktól függ, hanem sokkal inkább a város vezetésétől. Bécs pont nem jó példa, mert ott azért eléggé rendben tartják a várost és ügyelnek arra, hogy ne legyen szemét.

Ellenben én voltam pl. Brüsszelben, na ott tényleg vannak olyan városrészek, amelyek tele vannak szeméttel, a villamos sínek között is óriási szemétkupacok, végtelenül kiábrándító volt látni. Sok nálunk nyugatabbra lévő európai országnak, sok városában jártam már(Annecy,Genf,Zürich,Amszterdam,München,Bécs,Prága,Firenze,Velence) és szinte mindig pozitív tapasztalataim voltak. Mindösszesen 1 olyan város volt, amelyet gusztustalanul ocsmánynak és szeméttől bűzlőnek találtam, és az Brüsszel.

2018. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

HakapesziM

Nem számít, te is rosszul látod, szegény migránsokat támadják állandóan :((((

2018. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

"Brüsszelben, na ott tényleg vannak olyan városrészek, amelyek tele vannak szeméttel"



Egész Brüsszel egy nagy büdös szemétdomb.

2018. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

# 6 Furcsa én most 1 hónapon belül jártam sok Benelux városban, nálam pont Amszterdam volt a koszosabb, főleg a csatorna partján illetve maga a csatorna, a jégen azért hevert szemét rendesen.


Sokaknak nem fog tetszeni amit mondok, de szerintem az egyik legnagyobb képmutatás, hogy szidjuk a migránsokat a szemét miatt, miközben a magyar társadalom nem nagyon különbözik.

2018. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
A szemetelés tényleg rossz példa. Magyarország se különb
2018. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!