Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy adják a 12 ezres...

Most hogy adják a 12 ezres gáztámogatást azt vajon én is megkapom?

Figyelt kérdés
Én gázt csak pálinkafőzésre használok. Való igaz tavaj ősszel télen jóval többet főztem mert több lett a cefrém. Így nekem is nagyobb terhet jelentett a gázfogyasztás. Én is kedvezményezett leszek?
2018. márc. 7. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Kb úgy, mint én, a havi 300 forintos gázszámlámmal.

Itt csak azt kapom meg, amit eltudok lopni.

Bezzeg, a használt gumira nem adnak támogatást, hogy tudjak mivel fűteni. Azt magamnak kell beszereznem.

2018. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tűzifára is van támogatási keret, nem kell a gumikat lopkodni, különben is büdös.:-)
2018. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kampány van! Megkapod és még megfejelik egy Bözsivel is és remélik tudod kire kell szavazni, haaa?
2018. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
ma 18:40 Fára támogatás????? 8 év alatt, majd dupláját fizetek ugyan annyi fáért. Ez miért támogatás??
2018. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


10% messze van a duplájától. A támogatási keret 1 milliárddal megnövelik.

2018. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keretet🙂 Elgalláztam.
2018. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 19:33 Nekem tök mindegy mit írnak.

Amit érzek, 2009/10 egy télre 90 ezret fizettem a tüzelőért.

2017/18, gyenge tél és 180 ezer volt a tüzelő ugyan abba házban. Láttam támogatást, vittek a szomszédba szék, asztal lábakat, fatörzset párat, ami talán több 10 éve rothadt valahol. Próbálták fűrészelni, de hullott szét, porladt el.

2018. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!