Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az, hogy a Facebook letiltotta...

Az, hogy a Facebook letiltotta Lázár János bécsi videóját nem sérti a szólásszabadságot?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
De igen.
2018. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sulek Péter ***** válasza:
23%
Ha csak úgy akkor nyilván igen,de nem láttam sehol miért szedték le, ha valótlant állított vagy valamilyen szabályt megszegett,akkor levehetik.
2018. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ugyanis gyűlölet beszédnek minősül. Faji vagy nemzetiségi hovatartozás+gyűlölet beszéd
2018. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sulek Péter ***** válasza:
46%
2-es vagyok bocsi megfogalmazom szebben, Ha csak úgy leszedték,és nem tudják megindokolni,vagy az indok nem állja meg a helyét,de ha valós a probléma a videó sért másokat stb,stb akkor levehetik. A facebook az üzemetető,ha olyan tartalmat lát,ami ütközik a szabályaikkal eltávolíthatják.
2018. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A szólásszabadság az államra vonatkozik. A Facebook egy magáncég, azt töröl, amit akar, és nem kell megindokolnia sem.
2018. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Megteheti. Meg is indokolták -valamelyik híradóban látszott, csak nem volt idő végigolvasni.


Hát... Lázárt okosabbnak hittem, hogy ilyen hülyeséget csináljon. "Kissé" túltolta a kampányt.

2018. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
nem olvastam el az ezzel kapcsolatos cikket, de egyébként, ha elég sokan "jelentik" a videót, a facebook akkor is letilt. Lehet nem automata volt, hanem túl sok negatív visszajelzést kapott.
2018. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Picikét pontositva: Tudod a baromságbeszélés szabadságát sértette.
2018. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sehol nincsen megtiltva, főleg az interneten nem, hogy valaki baromságot beszéljen. Ha meg lenne, akkor Gyurcsány Ferencet a választási ígéreteivel már régen bannolni lehetett volna az életből, vagy az alapjövedelmet kezdeményezőket is akár.

Nem tudom mi ez a kettős mérce a részetekről, miért jó az, hogy törölnek azért egy videót, mert nem értenek/értetek egyet az oldal üzemeltetői a benne mondottakkal. Ez egyszerű önbíráskodás, botránykeltés. Függetlenül a videó tartalmától.

2018. márc. 7. 20:35
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

A Facebook-nak van saját szabályzata, felhasználási feltétele. Aki regisztrált, az ezt elfogadja (külön ki is kell pipálni).

Az külön vicces, hogy a fideszesek sírnak emiatt, mert ha a Fidesz saját Facebook oldalán kritizálod őket, akkor simán törlik a kommented, esetleg ki is tiltanak. :D

2018. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!