Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ellenzéki összefogás jó...

Egy ellenzéki összefogás jó lenne vagy rossz?

Figyelt kérdés
Valaki szerint az ellenzék győzne erős fölénnyel, valaki szerint még jobban elvesztenék. Hogyan lenne végül is?
2018. márc. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Slobodan Milošević hatalma pont így ért véget. Aztán pár év múlva a következő választásokon már különindultak és a világ ment tovább.
2018. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem hasonló lenne itthon is, elkormányoznak aztán a következő választásokon kiderül, hogy sikerült-e jól csinálniuk.
2018. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Igen
2018. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most épp ezen megy az eszmefuttatás, hogy legyen-e?!?

Szerintem ez egy kiszámíthatatlan eredményt hozna. Ha most március 11.-én összeállnának akkor kb. olyan hónap végén lehet mérni ennek az eredményét! És ha mégsem érik el a kellő hatást, már késő lenne a módosításra!

2018. márc. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ellenzéki összefogás? Ez a marakodás? Ez a néhai Ludas Matyi utód rovata?
2018. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, ez az, amire csak tippelgetni lehet. Én arra tippelnék, hogy azért nyerne rajta az ellenzék, csak az a kérdés, hogy mennyit.
2018. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belebetonoznák a Fideszt a hatalomba, még jobban. Ez a társaság semmi másra nem jó, kicsit komolyabb gárdára lenne szükség!
2018. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!