Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek a kormánypárti, ellenzé...

Melyek a kormánypárti, ellenzéki, illetve független hírportálok?

Figyelt kérdés

Média, újságok, TV csatornák, hírportálok. Magyarországon melyik, melyik oldalon áll?

Én általában 24.hu-t, indexet és 444-et olvasgatok, mást nemigen. TV-t egyáltalán nem nézek.


Viszont érdekelne a többi média is, hogy ki melyik oldalon áll? Minden kisebb-nagyobb újság, internetes hírportál vagy más média érdekelne, ha nem nagy kérés.

Előre is köszönöm.



2018. márc. 12. 13:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
60%
Azért mondják, hogy Fideszes médiatúlsúly van, mert az ingyenesen postaládákba bedobált megyei lapokból több tucat van a Fidesznek, Mészáros Lőrinc es Andy Vajna birtokában. A magyarok egy nagy része pedig amit olvas elhiszi. Az újság előfizetést pedig már ki fizetné meg...
2018. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 dq ***** válasza:
50%

ellenzéki talán:

direct36, átlátszó,

Élet és Irodalom, Magyar Hang, Válasz Online, 168 óra, HVG, Népszava, Magyar Narancs,

Index, Mérce, 24.hu, 444.hu

2019. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 redeicsaba válasza:
39%
KB leírták. Az ellenzék sivalkodás ellenére elmondható, hogy több az ellenzéki média, az Internet legnagyobb oldalai is ellenzékiek túlsúlyát mutatják.
2019. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 redeicsaba válasza:
16%
Komcsi, Libsi: Akik még ma is bedőlnek a népnyomorító Gyurcsának, meg akik összefognak vele szivárvány koalícióban.
2019. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 Sajnállak. Őszintén.
2019. márc. 16. 20:02
 16/19 anonim válasza:
100%

Helló!


TV-k:

Baloldaliak, tehát ellenzékiek: RTL Klub, ATV

Jobboldaliak, tehát jelenleg Fideszesek: Hír TV, M1, M2, Duna, Duna World, M4 Sport.

A sportot csak azért írtam ide, mert még ott is a sportközvetítések között reklámszünetben Egy perces híradókat adnak, benne kormánypárti hírekkel.


Rádiók:

Baloldali: Klub Rádió

Jobboldali: Kossuth Rádió, Petőfi Rádió, Bartók Rádió, Retró Rádió, Rádió1, Manna FM, Best Fm

Ide is, oda is: Sláger FM, Infó Rádió

Az ide is, oda is alatt azt értem, hogy picit balos, picit jobbos.

Például: a Sláger Fm Ripost c. hétvégi műsora ugye egyértelműen egy jobbos bulvárlapra, a Ripostra utal.

Ugyanakkor a rádiót üzemeltető média függetlenként mutatja be magát, amiben végül is igaza is van, merthogy közben meg a hírek nagyobbik, szinte teljes része ellenzéki, vagy legalábbis nem kormánypárti.


Újságok, online hírportálok, blogok:

Baloldali: 24.hu, 444.hu, Index, index.hu, HVG, hvg.hu, 168 óra, 168oraonline.hu, blikk.hu, atv.hu, rtl.hu

Jobboldali: Origó, origo.hu, Lokál, Ripost, pestisracok.hu, hirado.hu, Bors, illetve nagyjából az összes megyei lap

Ide is, oda is: infostart.hu, media1.hu(bár ez inkább baloldali)


Remélem, tudtam segíteni!

2019. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

#16 vagyok.


Rádiót üzemeltető média helyett inkább rádiót üzemeltető cég. :-)

2019. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Független: VNTV
2021. febr. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Napigazdaság
2022. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!