Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Csintalan...

Mi a véleményetek Csintalan Sándorról?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Az melyik? Az a Buddha?
2018. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Az a nagyszájú fidesz fan, egyszer elisverték.
2018. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Szabad fogást mindig nézem, de amikor Csintalan beszél, mindig továbbtekerek.
2018. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A valóságban tök jó fej volt (amíg be nem törték), a politikai nézetei és az előadásmódja viszont borzalmas.
2018. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden lében kanál, köpönyegforgató, dilettáns, faragatlan, megkeseredett, neurotikus vénember. Leginkább csak szánni tudom szerencsétlent.
2018. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy intelligens és jó szándékú ember, ugyanakkor az 5.-kel tudok egyet érteni
2018. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ő egy valódi bohóc.
2018. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eredetileg elég jó fej fickónak ismertem meg a tv-n keresztül, (akkoriban még volt némi haja is), tulajdonképpen ő volt az MSZP "megmondóembere", azután kb. 180 fokot fordult, majd Fideszes lett. Most hogy őszinte legyek nem tudom miért volt a legutóbbi pálfordulása, csak azt tudom, hogy a simicska tvből kapja pénzét, no meg tavaly októberben felajánlotta az mszp-nek, hogy szívesen vezetné a pártot.

Talán még a jobbikot is kihúzná az identitás válságból!

Köszönöm a véleményeket, szerintem reálisak voltak

2018. márc. 16. 09:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egy köpönyegforgató. Először MSZP-s, aztán Fideszes. Egy bugris. A betelefonálós műsora is egy rakás trágya volt.
2018. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel most Simicska pénzeli, tehát épp jobbikos asszem. De neki köszönhetjük az MSZP egyetlen humoros közleményét, amikor bejelentezett MSZP elnökének, ez az egyetlen pozitív hozama a csávónak:



Csintalan Sándor olyan pártok felett álló közkincs, akit egy párt sem sajátíthat ki saját maga számára. Mi sem tesszük.


[link]

2018. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!