Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csurkának volt igaza a Jobbikk...

Csurkának volt igaza a Jobbikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csurka már egy évtizede megmondta, hogy a Jobbik a baloldal kreatúrája, vezetőinek származása pedig súlyos kérdéseket vet fel.

2018. márc. 13. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen, Vona elárulta a radikális szavazót és cukipártot csinált belőle. Arra biztatja a szavazóit, hogy szavazzanak az MSZP-re egyéniben. Ez megbocsájthatatlan. A Jobbik szét fog szakadni. De Vona szerencsére úgyis lemond választások után, úgyhogy talán erre mégsem kerül sor.
2018. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Így távlatokból az idő őt igazolta! Kérdés, valóban tudta vagy csak önmegvalósító rágalom volt anno...
2018. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A Jobbikkal nem ez a baj.
2018. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, mert nekem faterom is ezt mondta. Ő elég nemzetiradikális jobboldali, de a Jobbikot sosem szerette. 2009-10 körül egész pontosan úgy fogalmazott, hogy "mindig gyanús az a párt, amelyik ennyire nyíltan ki meri mondani az igazat". Most meg nagy büszkén mondja, hogy hát ő megmondta. Megjegyzem, engem nem kellett meggyőznie, hogy ne szavazzak a Jobbikra, mivel tőlem mindig is távol állt a radikalizmus.
2018. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

#4 Csurka meghalt 2012-ben.


Másodszor szerintem akkor az volt a legnagyobb baja, hogy elviszi a szavazóit.

Másodszor egy dologra könnyű rámondani, hogy valaki megjósolta, de nem várható el az örök ellenzékiségre való törekvés egyetlen párttól sem. Főleg mikor a kormányzópárt viszi el az ötleteit és vele együtt a szavazóit.

2018. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!