Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít ez a...

Titeket nem idegesít ez a rengeteg török akik mindenhol a magyar történelmet próbálják ellopni és kisajátítani?

Figyelt kérdés
Dugig van ilyenekkel az internet hogy magyarok nem is léteznek mert azok törökök, meg a magyar nemzeti szimbólumok török eredetűek, ahogy Árpád is török volt meg mindenki, a magyarok is török nyelvet beszélnek (holott a valóságba kanyarba nem) stb stb és mindenhol ezeket terjesztik. Miért csinálják ezt? Engem már annyira irritál.

2018. márc. 14. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, én nem foglalkozom ilyenekkel és nem is irritál.
2018. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegesít, mert még senkitől nem hallottam...holott vannak török ismerőseim.


Amit ők gondolnak, hogy az őseink rokon népek voltak, ennek megfelelő elmélet nálunk is létezik. De ez még nem jelenti azt, hogy Árpád török lett volna...

2018. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem láttam lehet, hogy egy másik internetet használsz?
2018. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Igazából tökéletesen összeillik a két nép, szóval nem értem, hogy mi ezzel a baj.
2018. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Én sem találkoztam ezzel. Hol terjesztik ezt?

Egyébként annyi igaz hogy a magyarok a nyugati felé vándorlás alatt együtt éltek török népekkel. A honfoglalók között is voltak törökök, illetve később is mint a besenyők, kunok, de azért az erős túlzás amit írsz.

2018. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még sosem találkoztam ezzel a jelenséggel, így nem.

De a románok igen, akik szerint Mátyás király román volt meg ők a rómaiak rokonai és hasonló baromságok.

2018. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
5# Menj fel youtubera egy rakat ilyen komment van.
2018. márc. 14. 11:31
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"5# Menj fel youtubera egy rakat ilyen komment van."


Hol, mert amúgy egy rakat videó is van a youtube-on.

2018. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
hát nem csodálkoznék ha kiderülne vannak közös szálak... mármint a mélymagyarok és a törökök között
2018. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
mármint egyértelműen vannak közös szálak, a kérdés mennyire mélyek vagy csak érintekztek a török néppel vándorlás során mint a mostani elmélet szerint
2018. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!