Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy amikor van...

Miért van az, hogy amikor van egy ellenzéki tüntetés, akkor csak a Fidesz és Orbán gyalázása, hangulatkeltés megy, míg egy fideszes békemeneten és Orbán beszéden nyugalom és rend van?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az ellenzék részéről más nem megy az elmúlt 8 évben, csak a hangulatkeltés, a személyeskedés, a mocskolódás és a sárdobálás.

2018. márc. 15. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
És kövér marhasága amikor aztmondta hogy akasszák fel magukat az emberek????
2018. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egyik egy békemenet, a másik meg egy tüntetés :D Azért így névre is más hangulata van a kettőnek szerintem.
2018. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Most ez a kerdes poen? Orbanek folyamatosan uszitanak, csak hallgass bele a nyilatkozatokba, nezz ra a plakatokra, olvass bene az origos, 888-as cikkekbe.

Ezen kivul pont Bayernek vannak olyan irasai, hogy taknyukon es verukon kellene kirangatni a neki nem tetszo arcokat a parlamentbol.

2018. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

Mert a kommunistak sose valtoznak, ugyanolyan eroszakos hazaarulok voltak es a maiak is azok. Szégyen.


Orban beszeden rend van mert ok igazi nemzetiek es a nemzet a fontos annak multja jelene es jövője.


Remelem az idei valasztasin eltunik az osszes kommunista, vagy ha ve is jutnak majd csak egymast marják, Orbánék pedig mint nemzeti politikusok dolgoznak a nemzet ügyén

2018. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
29%
Szép is lenne ha a békemeneten elkezdenék ordítozni hogy Gyurcsány takarodj. Persze tudjuk jól hogy ennek a csak a neve békemenet valójában ez egy fidesz által fizetett erődemonstráció.
2018. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%
Nekem úgy rémlik, hogy Kövér mondott volna olyat, hogy aki nem fideszes, örüljön, hogy nem lóg a lámpavason. Nekem úgy tűnik, hogy volt tévészékház gyújtogatás, stb. amikor az MSZP volt kormányon.
2018. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ahol a legnézettebb tv csatorna a tv2 meg az rtl, és az emberek 99%-a facebookról (nem hiteles forrásokból) szerzi a híreket mennyire lehetnek kulturáltak?


A magyar szavazók többségének csak az van a fejében hogy több pénz, kevesebb adó. Meg hogy ha Németországban több a fizetés és vannak termékek amik olcsóbbak akkor itt miért nem? Ha a másik gazdag rohadjon meg én is az akarok lenni. Okoljuk a Fideszt. Ja meg mikor volt itt minőségi oktatás meg egészségügy...


Alapvetően azzal van a baj, hogy mindenki minden hülyeséget terjeszt. Ha lenne egy párt aki rendes gazdasági reformokkal jönne elő nem tetszene az embereknek mert nem ígérnének másnapra radikális változást. (Széchenyi-Kossuth esete)


Mindenki személyes sértésnek veszi amit az Orbánék művelnek, pedig az ellenzék az igazán röhejes. Semmivel dobálóznak, csak a haragkeltéssel tudnak szavazótábort szerezni. Nézd meg ha egy mszp-s vagy egy jobbikostól megkérdezed miért szavaz rájuk? mert a Gci Orbán. Azt se tudják miket kampányolnak... MSZP szórólap is arról szól, adócsökkentés, rezsicsökkentés, fizetésemelés, ja és megfosztják az orbán maffiát a pénzüktől. Hát mi után ilyeneket olvasok egyáltalán nem érdekel a Mészárosék meg a többi összeesküvés elmélet csak ilyen gyökerek ne kapjanak beleszólást.


Na meg ugye az emberek nem igen tudják levezetni a hétköznapi stresszt, aztán itt jön képbe a média. :D

2018. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja félreírtam DK, nem MSZP*
2018. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!