Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen egy átlagos Fidesz-szavazó?

Ilyen egy átlagos Fidesz-szavazó?


2018. márc. 15. 21:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

#7 Azért az durva agymosoda lehet, ha a Jobbik szavazótáborából is képes a Fidesz átcsábítani embereket :D Nem mintha én Jobbik-párti lennék, vagy bármelyik másik párt mellett kitartanék amúgy. Egy egészséges pesszimizmus bennem van (tudom, ilyet ritkán olvasni), még ha a Jobbikra is szavazok 8-án, akkor is. Bennük sem bízom, csak ránéztem a 68 oldalas választási programjukra. Wao, van választási programjuk a "folytatjuk"-on kívül :D Bocsánat, ez 2014, most épp nincs választási programja a hatalmon lévő pártnak, a Fidesznek. Lényegtelen. De ha már választási programok. Az LMP 46 oldalas választási programja sem rossz. Mondjuk a Jobbiké kissé részletesebb, több mindenre kitér, még olyanra is, amire nem is gondoltam volna. Akit érdekel az elolvassa ezeket úgyis (még ha csak a címszavakat is), akit meg nem annak még nem késő olvasgatni picit.


A kérdésre válaszolva, én úgy vettem észre, hogy akik szilárd meggyőződéssel gondolják azt, hogy a Fideszre kell szavazni, azokkal nem lehet szót érteni. Még egy objektív (tárgyilagos) társalgást sem lehet lefolytatni az ilyen emberekkel, személyesen pláne nem. Sőt, személyesen nem is érdemes, felesleges fröcskölődésbe torkollhatnak az ilyen beszélgetések. Ennek a fajta viselkedésnek egy származéka látható a videón is, nem kell ezen meglepődni. Nem állítom, hogy minden Fidesz-párti ilyen, de akik nem ilyenek azokkal legalább lehet normálisan beszélni, talán még meg is győzni őket, hogy ne a Fideszre szavazzon.

2018. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%

Sajnálatos, ha valakinek 8 év alatt nem sikerült megértenie, hogy mik a Fidesz politikájának sarkalatos pontjai. Vagy a "folytatjuk" szó jelentéstartalma nem világos?:D

Egyébként olvastam a Jobbik programját. Feltűnő hasonlóságot mutat a Munkáspártéval. Ami valójában nem is olyan meglepő.:D

2018. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

Fidesz szavazó úgy is lehet valaki, hogy tisztában van kormány piszkos dolgaival, átlát az ENSZ műbalhén de mégis a fideszre szavaz mert úgy érzi, hogy a többi párt rosszabbul kormányozna.

Nyilván vannak fanatikus szavazók is de a szűklátókörűség nem jó függetlenül attól, hogy melyik párnak a híve.

2018. márc. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez nekik a békemenet... :D
2018. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a Fideszre fogok szavazni. Őszintén nem unjátok ezt? Megkeresitek a legbutábbnak tűnő embereket és ezt ráhúzzátok kb az egész bázisra. De egy ilyen oldalon ahol a nagy többség utálja őket nem csoda. Csak szólok, hogy ezzel nem mentek sokra. Nincs statisztikám de gondolom van sok butább szavazójuk, meg sok értelmes is.
2018. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%
#15 értelmes ember aki a fideszre szavaz, az maximum olyan aki a húsosfazék közelében van (tehát benne van a mutyikban). Más értelmes ember megnézi mit műveltek/művelnek, és rájön hogy iszonyú kártékonyak.
2018. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett hogy kommunista indulóra meneteltek. Qva jó ötlet volt bárki aki kitalálta, nagyon beletalált vele. :-D
2018. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagyok bent a “mutyikban”, és átlag feletti IQ-m, valamint doktori címem van. 98 óta a Fideszre szavazok, ahogy hasonló emberekből álló baráti társaságom túlnyomó többsége is.

Amúgy jellemző sz egybites gondolkodásra ez a mondat, ahogy a verejtékes munkával összevágott videó is, amiben ugyanaz a bácsi szerepel vagy háromszor.😂 Ezt az energiát lehetett volna hasznosabb dolgokra is fordítani, dehát ne várjunk túl sokat azoktól, akiknek az OLAF-jelentés csak akkor fontos, ha nem a négyes metróról szól, ugyebár.😂

2018. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#7 es! Végre valaki, aki nyitott szemmel jár!
2018. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

#18

Ebből látszik, hogy csak úgy mint a sima diplomát, a doktori címet se észre osztják ;)

Dehogy van átlag feletti IQ-d pubikám, ahogy doktorid sincs ;)


"akiknek az OLAF-jelentés csak akkor fontos, ha nem a négyes metróról szól, ugyebár"

Bezzeg azoknál akiknél az OLAF jelentés csak akkor fontos, ha 4-es metróról szól, de amikor az eliosról, akkor már a háttérhatalmi eu sorosbérencek áskàlódása. Ugye "elvtárs"?

Öngóóól :D


(Ja és ugyan ez volt a hitelminősítőknél is, az is hattérhatalom, ZEU, soros amikor leminősít, amikor fel, akkor pedig mérvadó hiteles szervezetek, amik látják a kormány érdemeit :D)

2018. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!