Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen az átlagos Macron-szava...

Milyen az átlagos Macron-szavazó francia?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 03:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Csigát eszik, nagy az orra, szereti a bort, levendulás szappant használ és raccsolva beszél.

Jah nem, ezek csak olyan "átlagos" általánosítások, pont annyira illenek bárkire, mint az, hogy Macron szavazók!

2017. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Aki változást akart, de nem volt bátorsága Le Penre szavazni.


Itt egy történet, velem esett meg:


Normandiai kisvárosban jártam az elnökválasztás első fordulója előtti napon.

Gondoltam, megnézem hogy ki mit jósol a választásokra, és felvásároltam a különböző politikai lapokat.

A Front Nacional-t csak egy kis újság támogatja, úgy hívják, hogy Minute. Szerettem volna tudni, hogy hova taksálják magukat a szélsőjobbosok.

A újságosnál kerestem a polcon, de nem találtam.

Odamentem az eladóhoz, és megkérdeztem, hogy hol találom.

Erre felvonta a szemöldökét, és jó hangosan, hogy a többi vásárló is jól hallja, azt mondta, hogy errefelé az emberek nem olvasnak ilyesmit, ezért ő nem is tart.


Másnap megnéztem az eredményt : a városka 60%-a Le Penre szavazott...

2017. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem veszi észre, hogy ugyanarra a bagazsra szavaz, csak más néven. A mi Ferink is ezzel próbálkozik.
2017. okt. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Macron amúgy nagyon fura. Mikor valasztas van azt hittem hogy full liberalis, de miutan elnok lett hallottam hogy mondja hogy a sajto nem kepes felfogni ot, meg Istenekhez hasonlitja magat, meg szot emelt a migransok ellen
2017. okt. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Macron amúgy nagyon fura."


A háttérhatalom kapott egy kis lélegzetvételnyi időt Macronnal.


Most keresztül fogják verni a népszerűtlen intézkedéseket, elsősorban a középosztály további lebontását olyan szinten, hogy akárki is jön utána ne legyen képes visszaépíteni. (sajnos rombolni könnyebb).


A háttérhatalom eldöntötte, hogy Európában egy darab jóléti állam elég lesz... egyelőre... aztán az is zsugorodni fog, végül Európa Dél Amerika szintjére esik vissza...


Macron ehhez a tervhez kitenyészett "superman"...

2017. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te átlagos vagy ?
2017. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 51zoli válasza:
hungarofób
2017. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!