Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csurka véleménye a jobbikról...

Csurka véleménye a jobbikról 2010-ben?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Y2UcIogG6y8


2:53-tól kezdi kifejeteni véleméynét a jobbikról



2018. márc. 16. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Mi a kérdés?

Igaza volt, igaza van.

2018. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem érted, hogy mit mondott és értelmezzük neked?
2018. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, megkérlek.
2018. márc. 16. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Csurka tudta, hogy a szélsőséges nézetek nem kormányzóképes a mai magyar társadalomban(nincs elegendő támogatója ahhoz, hogy választásokat nyerjenek), ezért igen is tisztában volt vele, hogy mi fog kelleni ahhoz, hogy abból az irányból egy kormányzóképesebb felé forduljon.


Másodrészt próbálta visszaszerezni a szavazóit.


Harmadrészt fenn áll a lehetősége, hogy ő is hasonlót csinált a MIÉP-pel, hiszen az első mondatok közt mondott, szavazz ránk és mi így támogatjuk a FIDESZ-t.

2018. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az akkor Jobbikkal szimpatizáló személyektől kérdezem, hogy tényleg így volt? 2010 előtt Népszabadságot olvastatok és baloldali hírforrásokat részesítettétek előnybe?
2018. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Én a Magyar Nemzetet és a Magyar Fórumot olvastam. Szimpatizáltam Csurkával, a MIÉP-pel, de volt, amit soknak gondoltam. Érzelmi, és olykor irigységalapúnak láttam a politikájukat, pl. mikor a Magyar Fórum lekicsinylően írt egy cikkben azokról a magyarokról, akik idegen nyelveket tudnak.

Követtem a politikát, megnéztem az összes miniszterelnöki vitát 98-tól, többször is. Azt gondoltam, sok folyamatot átlátok. Engem - szégyen, nem szégyen - meglepetésként ért, hogy a Jobbik összeállt a DK-val és társaival. Vona visszavonulását sem tudom hová tenni. Idővel biztos megértem ezt is.

2019. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!