Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek is tetszett Orbán...

Nektek is tetszett Orbán ünnepi beszéde?

Figyelt kérdés
Én nagyon meghatódtam, nem volt még ilyen jó miniszterelnöke az országnak, remélem sikerül még 4 évre megválasztani

2018. márc. 16. 19:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
79%
Orbán beszéde megmutatta a Fidesz kampányának irányát: semmi másról nem szabad beszélni, mint hogy idejönnek a feketék és az arabok, ha nem a Fidesz nyer. Bármilyen kérdés, kétely, kritika felmerül, azt kell rá mondani, hogy először meg kell állítani a migránsokat. Addig nincs iskola, nincs kórház, nincs adózás, nincs közvilágítás, nincs semmi olyan, amiről a politika békeidőben szólni szokott. A magyarországi élet minősége teljesen érdektelen, mert háború van, rendkívüli állapot. A rengeteg migráns miatt.
2018. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
32%

"Engem konkrétan annyira felcseszett az az "ünnepi" beszéd, hogy most már csak azért is átkéretem magam a lakóhelyemről, hogy szavazni tudjak az ellenzékre. Pedig eredetileg nem akartam szavazatomat adni senkire."


Ez a beszéd, ezt már szeretem!

Minden tiszteletem a tiéd!!!


Az a vicc, hogy Orbán beszél ünneprontó provokátorokról, bajkeverő tüntetőkről, amikor maga a Békemenet az ünneprontó, bajkeverő!

Az a legocsmnányabb Viktortól, hogy a beszéde legvégén az embereket harcra, bajkeverésre buzdította!

Ilyen nem hangozhat el egy miniszterelnök szájából, főleg NEMZETI ÜNNEPEN, hogy "Szálljatok harcba!"...

Csak azért sem szavazok ezek után a Fideszre!

Kölcsey meg foroghat a sírjában, mert egy magát "turbónemzethy magyarnak" valló ember NEM TUDJA FEJBŐL ELSZAVALNI A MAGYAR HIMNUSZT...

Ez hatalmas szégyen!

2018. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
19%

Nem néztem, mert nem érdekelt.

Csak tudjátok mi a baj? Hogy nincs egy értelmes ellenzék. :( Akire az ember azt mondaná: Ez az! Nem csak a migráns politikával tud célbe érni! Aki Magyarországot tartja szem előtt, és nem azt, hogy EU-s pénzekből a barátait és családját gazdagítsa. És még sorolhatnám. :( Értelmes ellenzék nincs. Sajnos marad a hulladék. :(

2018. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

ma 17:22


Vegyél példát a #8/23-asról!

2018. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%
Csak én érzem kicsit az iróniát a kérdésben? :D
2018. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
64%
Tetszett és szomorúan meghatódtam azon ahogy megzsarolt, miszerint ha nem szavazom rá akkor nekem és születendő gyerekeimnek befellegzett a migráncsok miatt. 😩
2018. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
35%
Igen számomra is megható volt. Viktornak mindenben igaza volt. Elég csak megnézni mi folyik most Nyugat-Európában:Pusztítás,gyújtogatás,gyilkosságok,vandálkodás. Mind ez a migránsok műve. Azok akik ellene szavaznak a haza ellen szavaznak.Amint a migránsok betelepülnek Magyarország elvész.
2018. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
60%
Már majdnem Fidesz szavazó lettem, de a beszéd segített észhez térnem. Jobbikra fogok szavazni. Viktornak mennie kell..
2018. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó! Minden tiszteletem a tiéd :) Le a fideSS-el!
2018. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
56%

Remélem nem gondoljátok komolyan hogy a Jobbik nyerhet? Annyi esélyük sincs mint 4 éve.


És igen..nekem tetszett Orbán beszéde, nem értem miért kellett félremagyarázni amit mondott.

Sokan nem látnak a gyűlölettől. Sok jót tett a Fidesz, csak azt mindenki elfelejti.

2018. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!