Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek tetszett Gyurcsány...

Nektek tetszett Gyurcsány Ferenc tegnapi beszéde? Számotokra fel tudott mutatni alternatívát, pozitív nyugatias, jóléti, európai jövőképet?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, hogy még mindig vannak emberek, akik reklámozzák a Fletót. Ideje lenne már új arcokat - új ellenzéket építeni, nem a bukott politikusokra fecsérelni az időt.
2017. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az jött le belőle, hogy:

Van úgy 300-400 ezer szavazóm, akik nagyon utálják Orbánt, ezért DK-sok, ezeknek az embereknek meg kell mutatnom, hogy milyen határozott Orbánellenes vagyok, meg így tán el tudok hódítani pár rejtőzködő kormányelleneset, meg megingott hitű MSZP-s szavazót.

Nagyjából erről szólt a beszéd egy kis párt vezetője reklámozta magát a választóknak, remélve, hogy felküzdhetik magát és pártját egy 10% körüli középpárttá.

2017. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen, Gyúrcsány el fogja hozni a nyugati jólétet, ahogy 2004-2009 között is jól elhozta.
2017. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ezek a politikusok olyan szépeket tudnak mindig MONDANI.
2017. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Nekem az sem tetszett, ahogy levegőt vett. Soha.

Megbukott, hullócsillag, tűnjön le.

2017. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem bírom Gyurcsányt.

Orbánnak is csak az a nagy szerencséje, hogy elcseszett a magyar nyelvoktatás, így a magyar munkavállalóknak nyelvtudás híján nincs bátorságuk külföldre menni.

2017. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
AMint kormányra kerül elfelejti mit mondott és az ellenkezőjét fogja csinálni
2017. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Lárifári.
2017. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Az a probléma ami már 2006 óta mindig. Az hogy csatatérnek nézi az országot mint Viktorka. Különbség hogy egy picit azért ezenkívül jobban érdekli az ország sorsa mint Viktorkát. De ennyi. Az Orbán iránti bosszúvágyával el van ő, és ez is áthatja a beszédeit és a politikai tevékenységük nem alternatívát állít fel, hanem egy Orbán vagy Fidesz szkeptikus pontot akarnak alkotni, amivel az a baj hogy ez nem alternatíva. És nem, a programjuk sem. És ilyen sajnos az összes többi párt.

nem rendesen képviseli a baloldaliságot. Sőt az ideológiájukat sem, a szociálliveralizmust sem eléggé. Ebbe fog 2018-ban is belebukni, az összes létező párt (bár meglátjuk mire megy Botka. Az egyetlen igazi szocdem a baloldalon, az egyetlen aki újbaloldalt akar.Csak a pártja szar...)


Így a beszédében mindegy mit mond, mert hangsúlyozom, bár tetszett, egyet értek egy csomó mindenben azzal amit mondott, de nem így dolgozik ahogy elmondta. Ez a baj. Nem ezen munkálkodik. És nem direkt, hanem mert nem érti, hogy teljesen új rend kell, új porond, teljes körű átváltozás, teljes megújulás, mert az emberek már csak a teljes változásra fognak szavazni, valódi vízióra és jövőképre.

A III. Magyar Köztársaság elbukott. Ennyi. Új rend kell.

Ők már elvesztek, mert a politikai árvák új alternatívákra várnak. Nem lesz ekkora a passzivitás, ha majd idehaza is lesznek Bernie Sandersök és lesz valódi képviselete annak amire vágyunk. Ezt ő még nem érti.


Plusz azt se hogy ugye mint a legelutasítottabb politikus, legyen most bármily jószándéka , elvágta magát, és automatikusan csak a majdnem fél millió szavazóra ítélte a pártját. Ez úgy ahogy ő dolgozik, ahogy írtam, nem fog változni.



DE!

Kifejezetten imponált nekem, és meglepett, hogy a néhai Antall József miniszterelnökről beszélt. És kimondta azt amit én aki MDF-re szavaztam, mindig is gondoltam miután 2006-ban csatatér lett az ország. (és az ma is de mindegy.)

"Antall József ugyanúgy szembe szállna a mai Orbán Viktorral, mint annak idején Csurka Istvánnal."


Tényleg így van, mégha sarkos példa is. De Orbán politikáját, nem hogy elutasítaná, szégyellné Antall József. Szerintem sok politikai árva így gondolja.

2017. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
Nekem már a Kádár 1977 utáni politizálása sem tetszett.
2017. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!