Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Fidesz-szavazók:...

Fideszesek, Fidesz-szavazók: mit szóltok Böjte Csaba mondataihoz?

Figyelt kérdés

Böjte Csaba is Soros embere?

[link]

[link]


2018. márc. 18. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Honnan jön ez a sok provokátroll?
2018. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem kevés igazság van benne, ez igaz. De ezt miért nem kérdezted meg a másik oldaltól?


Mond neked valamit: Ne legyenek néked idegen isteneid én előttem!

2018. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Van benne igazság, de én mondjuk a kereszténységet szívesen lehúznám a klotyón az összes vallással egyetemben. Nem a megtérés a megoldás, jelentsen az bármit is.
2018. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem lennétek hülyék, tudnátok értelmezni! Éppen arról beszél, hogy nekünk, őslakosoknak kellene az életterünket fenntartani azzal, hogy gyerekeket vállalunk, és kitartunk a hitünk mellett! Ellenkező esetben ne csodálkozzunk, ha az Isten beavatkozik, és jönnek helyettünk olyanok, akik ezt képesek megtenni! Küzdeni kell, és megbírkózni a feladattal, de ez nem fog úgy menni, hogy a libsi trendeket követjük. Olvasni kéne a sorok között, mert így eléggé öngól lett a provokációnak szánt kérdés.
2018. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy milyen szavazó vagyok. Hívő keresztényként csak annyit tudok mondani: egy ferences szerzetes ne akarjon politikai megmondóember lenni, médiaceleb pedig még annyira sem.
2018. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeretjük Böjte Csabát. Keresztényként azt kell mondanom, sok igazság van benne, amit mond. A baj forrását egy másik igei verssel lehetne pontosítani a már elhangzott "Ne legyenek idegen isteneid Én előttem": - figyelem, liberáliséknál ez veri ki a biztosítékot!: - Szeretted az igazságot és gyűlölted a hamisságot: annak okáért felkent téged az Isten, a te Istened, örömnek olajával a te társaid felett. -

Nos liberálisék nem szeretik nagyon az igazságot...

-

2018. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!