Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tippeljétek meg a választás...

Tippeljétek meg a választás eredményét! Melyik párt hány %-ot fog szerezni listán, illetve mennyi egyéni győzelemre számíthat?

Figyelt kérdés

Várom a tippjeitek.


Így képzelem el a választ: (Saját tippem)

Listás eredmény:

Fidesz 39%

Jobbik 23%

MSZP-PM 16%

DK 11%

LMP 7%

Minden más 4%


Egyéniben: Fidesz 83

Balos ellenzék 14

Jobbik 8

LMP 1



2018. márc. 18. 13:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

# 19/20 Időpont tegnap 21:56


HVG, 444, Index lehet ha "libsi" de legalább lehozzák az ellenzéki botrányokat is, nem úgy mint a Fityiszes médiumok, ahol az a szabály érvényesül hogy a Fideszről vagy jót, vagy semmit, és az ellenzékről vagy rosszat, vagy semmit.

2018. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ez természetesen így van. Arra próbáltam utalni, hogy a HVG mögött a budapesti elit áll. Ez a réteg soha nem fog a Jobbikra elsődleges lehetőségként nézni. Ez tény. Meglehet nézni majd a választási eredményen. A budai egyéni körzetekben messze a DK fog a legjobban szerepelni az ellenzéki pártok közül.
2018. márc. 19. 14:11
 23/23 anonim ***** válasza:
ha tippelnem kellene, én is nagyjából így saccolnék, ahogy a kérdező. szerintem nem lesz kormányváltás, de még évet ez az ország a fidesszel biztos nem fog tudni kibírni és akkor már nagyobb problémák is lesznek annál, ki folytat napraforgó-politikát vagy éppen (ki)miért is nem jött létre egy nagyobb kaliberű ellenzéki összefogás.
2018. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!