Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is csalódott az LMP-ben?

Más is csalódott az LMP-ben?

Figyelt kérdés
Sokáig szimpatizáltam velük, mert a többivel ellentétben egy elveihez hű, tisztességes pártnak tünt. 2018-ban eljutottunk odáig, hogy Gyurcsánnyal egyezkednek. Meglepő ez az elvtelenség, hiszen Gyurcsányék ellenében juttatta be őket a magyar nép az országgyűlésbe 2010-ben. A párt legfőbb politikai tőkéje a következetes önállósága volt, most ezt dobják a szemétbe, és betagozódnak a tucatnyi gusztustalan balliberális pártocska közé. Szerintem velük együtt buknak, méghozzá nagyot!

2018. márc. 18. 19:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mindeddig egy szimpatikus konzervatív bal oldali pártnak gondoltam de rájöttem hogy nem több egy mocskos politikai prostituált pártnál.
2018. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kedvencem, amikor fideszesek sápítoznak, hogy jajj ez az LMP, pedig azt hittem hogy egy tisztességes párt, jajj ez a Jobbik, micsoda köpönyegforgatók... Mi közük van hozzájuk fideszesként? Ha személyén Orbán vágná pofán őket, akkor is rászavaznának, akkor miért ők mindig a leghangosabbak, hogy az LMP így meg a Jobbik úgy.
2018. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

[link]


Minden esetre kíváncsi vagyok, hogy erre hogyan reagálnak...

2018. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Kedvencem, amikor fideszesek sápítoznak, hogy jajj ez az LMP, pedig azt hittem hogy egy tisztességes párt, jajj ez a Jobbik, micsoda köpönyegforgatók... Mi közük van hozzájuk fideszesként?"


Alapból nem tűrik az ellenvéleményt. Aki nem azt sulykolja állandóan, amit ők, az már ellenség nekik.

2018. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#12 Nekem valóban szimpatikus az LMP, nem azért szavaztam anno a fideszre mert az hú de jó és csakis Orbánt akartam mindenáron. Akkoriban az tűnt helyesnek Gyurcsótány után.
2018. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan csalódtam az LMP-ben.


Pláne, amikor Szél Bernadett a migrációs válság közepén egy külsős szakértő-munkatársat jelölt a nemzetbiztonsági bizottságba A Szél jelölte szakértő 1986-ban Kabulban, azaz Afganisztánban született afgán fiatal, aki korábban a MigSzol alkalmazottja, az egyik leginkább bevándorláspárti Soros-szervezet munkatársa volt.


Elment az esze ennek a nőnek? De most őszintén?

2018. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lacesz, ezért a tökéletesen megfogalmazott kampánykommentért mennyit utaltak?
2018. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Már az MSZP javára is lépnek vissza:


[link]

2018. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Te valaki, ez a "kampánykomment" egy tény, azaz egy igazolható történés, a valóság egy mozzanata - definíció szerint. Cáfold meg, ha nem úgy van!


A neokommunisták nem tudnak cáfolni, érvelni, csak terelni és személyeskedni.

Egyébként, ha tényről van szó, akkor mindegy az is, hogy mennyit fizetnek érte, nem?


(Egyébként, amióta beírtam azt a kommentet, úgy meggazdagodtam a sok juttatásból, hogy ezt már a magánrepülőmről írom - te kis proletár! :-))

2018. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!