Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sikerült megállítani az...

Sikerült megállítani az ENSZ-t a békemenettel?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem ez volt a célja.
2018. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne! Meglátták a békemenetet a tévében és összefosták a bokájukat és egyből meghátráltak. :D
2018. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Naná!

Meglátták a TV-ben a sok narancsost és azt hitték tényleg jön a zombiapokalipszis mint a Walking Dead-ben.

2018. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Hááát? Nem tudom. Brüsszel esetében egyszerübb volt, mert megnéztem térképen és láttam, hogy a távolság tölük változatlan, megnyugodtam. Sikerült megállitani. De ez az ENSZ nincs rajta a térképen. Már tövig rágom a körmömet, hogy sikerült vagy nem? Te is ezen, ezért aggodsz, kedves kérdezö? Körmeid?
2018. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként New York-ban van a székhelye. (Egyébként az ENSZ-nek még kevesebb jogköre van a kérdésben, mint Brüsszelnek.)
2018. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ENSZ egy világszervezet, melynek Magyarország is a tagja. Mi már egy ideje alig mozdulunk, gyakorlatilag állunk, a többiek többsége pedig mozog, úgyhogy ez én félsikernek tartom.
2018. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a menetelés nem hatja meg őket. Javaslom legközelebb inkább béke állás legyen.
2018. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert Brüsszelt sikerült megállítanunk egy népszavazással, Sorost pedig békemenettel és nemzeti konzultációval.

Akkor itt még nem ért véget a harc? Lehet az ENSZ megállításáról is kellene nemzeti konzultálni a siker érdekében?

2018. márc. 19. 09:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Még Brüsszel is meghőkölt ahogy a bájerista csőcselék megálljt parancsolt. Nem is mernek egy vasat sem adni többé.
2018. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sikerült megállítani, mostanában nem beszélnek róla már, hogy az ENSZ el akarja venni a rezsicsökkentést
2018. nov. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!