Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor ha jól értem, a...

Most akkor ha jól értem, a Jobbik nem fog visszalépni más pártok javára az egyéni választókörzetekben?

Figyelt kérdés
ha minden igaz, akkor az a kivetésük, hogy ők Gyurcsánnyal nem "szövetkeznek". Szóval elvileg vissza lépnének a maradék párt javára kivéve a DK-éra? Akkor születhet egy olyan megállapodás, ahol a Jobbik LMP MSZP Momentum Együtt visszalép a másik javára?

2018. márc. 18. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, jól. Aztán majd mindenki 'megköszöni' nekik, hogy nyakunkon maradt a Fidesz
2018. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt követni, mindent mondtak már, de tény, hogy sehol senki nem lépett még vissza, a többi szócséplés.



A Jobbik álláspontja továbbra sem változott: mind a 106 választókerületben önállóan szeretné megmérettetni magát.


[link]

2018. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Igen és azt kell megérteni, hogy DK és az MSZP (és ezeknek a holdudvarai együttesüt, PMestül) nem érdekeltek a kormányváltásban. Olyan kormányban, ahol a Jobbik is ott van biztos nem, mert a Jobbik célja és történelmi feladata nem az, hogy leváltsa a Fideszt, hanem az, hogy az elb4szott rendszerváltást győzelemre vigye és ahhoz nem csak Orbán Viktorékat kell elszámoltatni
2018. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy az MSZP és a DK is nyitott az együttműködésben a jobbikkal. Igen, ha oda kerül a sor, akkor valószínűleg azok nem támogatnák az elszámoltatást, akikre ez vonatkozna... viszont se a jobbik se a többiek nem képesek megakadályozni a fidesz 2/3at ha nem fognak össze. És ha ezt sikerül megszerezniük, akkor teljesen mindegy, hogy mit csinál a jobbik, vagy a baloldl, ahogy ezt az előző 4 évben is láthattad.
2018. márc. 18. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Nehéz ezt követni, én utoljára itt ragadtam le:


Molnár Gyula pártelnök és Hiller István, a választmány elnöke értékelte a Botka László bukása utáni korszakot. Mindkét MSZP-vezető azt hangsúlyozta, a Jobbikkal - a szélsőjobboldallal, ahogyan fogalmaztak - nem tárgyalnak és nem kötnek szövetséget.


[link]



Vagy megint s*gget csináltak a szájukból?

2018. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4, A sajtó előtt igen. A gyakorlatban nem. Feri és Geri napi rendszerességgel válzoztatják meg a véleményeiket. Ma este csinálták meg szerencsétlen Szél Bernadettel, hogy a sajtónak azt mondták, hogy kell a Jobbik. A tárgyaláson már nem. Úgy felidegesítette magát Szél, hogy nem is volt hajlandó utána velük sajtótájékoztatót tartani
2018. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan hol van Magyarországnak, az a világtól eldugott utolsó latrina zug választókerülete, ahol a DK lenne a legerősebb ellenzéki párt, aminek a javára érdemes lenne visszalépni? Most őszintén! Merre vannak ilyen hülye emberek?!


Az MSZP még talán befutó lehetne második helyen néhol, de a DK?!!

2018. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rajtuk bukik a kormányváltás. Koszonjuk meg szépen nekik!
2018. márc. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Nem a pártoknak kellene visszalépni, hanem az ilyen Vona Gabi meg Gyurcsány Fecóknak kellene visszalépni, de már örökre. Pont miattuk nem hiteles az ellenzék, sok otthonmaradó is ilyenek miatt nem akarnak elmenni szavazni, mert ők se lennének különbek Orbántól.

Mindkettő már bizonyította Miskolcon (+ Vona Miskolc környékén), hogy Orbán 3,14csafüst hozzájuk képest, hogyha ők kerülnének hatalomra.

2018. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!