Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Márton hol dolgozik?

Gulyás Márton hol dolgozik?

Figyelt kérdés

A Wikipédia szerint rendező, egyes beszélgetésekben azt mondta, hogy programokat szervez. Sokan politikai aktivistának, egyesek provokátornak tartják.

Hol dolgozik? Melyik cégtől, szervezettől kap fizetést?

Ki fizeti ki a kiszabott büntetéseit?



2018. márc. 19. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Soros tette vagyonos emberré.
2018. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Lehet ott ahol orbán viki dolgozott :)
2018. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
A móriczon a mekiben szokta felmosni a budit.
2018. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
A mávnál dolgozik a múltkor láttam a Nyugatiban. Egy pumpával járkál körbe és a vonat kerekeit pumpálja fel amelyik lapos.
2018. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
A Putyilov gyárban.
2018. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Latrinapucoló
2018. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem sehol. :)
2018. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Puzsér Róbert: "Nekem ez a fájdalmas, hogy úgy adják elő magukat, mint civil, alulról szerveződő, friss mozgalmat, holott egy évi 40 millió forintból készülő valamiről beszélünk, amelynek a felét Soros György állja"


Puzsér: "UPDATE. Tévedtem. Valótlant állítottam, amikor azt mondtam, hogy Gulyás Márton és Papp Réka Kinga Slejm című videósorozatát Soros György tízmilliókkal támogatja. Azóta megtudtam, hogy a támogatás nem Soros Györgytől, hanem Bitó Lászlótól származik. Ezúton elismerem, hogy Jámbor András jogosan kérte számon rajtam az igazságot, és bocsánatot kérek mindenkitől, akit tévedésemmel megbántottam vagy rossz színben tüntettem fel. A fenti helyreigazítást a téves közlés helyén, a Szélsőközép Rádió következő adásában megismétlem."

2018. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!