Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarok, ti ezt akarjátok?

Magyarok, ti ezt akarjátok?

Figyelt kérdés

Igazából csak kellett egy tipikus kormánypropagandás kérdés, csak hogy mindenkit ide csábítsak.

Btw, ezekkel az "újságírókkal" tényleg nem lehetne már kezdeni valamit? Azon kívül, hogy ha kormányváltás történne, nyílván süllyesztőben találnák magukat.. Egyéb módszer? (cikk [link]

Csak mert egyszerre nevetséges és szánalmas, hogy próbálják bemutatni úgy a nyugatot , mintha eljött volna a világvége, és nem restek pl az egyik legélhetőbb országot európában szarrámocskolni ( ezzel nem vitatom az ottani problémát, de tegye fel a kezét az, aki inkább élne kenyában, mint a svédeknél)


2018. márc. 20. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Ti meg az eddigi legjobb kormányt mocskolnátok szarrá.

Nem lesz kormányváltás.

2018. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

"Ti meg az eddigi legjobb kormányt mocskolnátok szarrá."


Na mi van? Nem tűritek a konkurenciát?

2018. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
nem vagyok magyar de igen ezt akarom a magyaroknak.
2018. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

"aki inkább élne Kenyában, mint a svédeknél"

csak a kettő közül lehet választani?

Én a hazámban akarok és szeretek élni. Pont.


A végső idő sajnos nincs messze - ezt mindenki tudja a struccokon kívül, aki homokba dugott fejjel rikácsolnak - de hát van internet, számítógép stb.

Naponta halnak ki állat- és növényfajok a világon - és a fogyasztói idióták száma rohamosan nő.

[link]

A Föld, a növények, az állatok, az egész világ szenved az ember halálos támadásaitól.

2018. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
2. Nem én panaszkodtam, hanem a kérdező. Tőlem mehet.
2018. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

Én összeszedném az ilyen cikkeket, aztán a krémjét eljuttatnám az Európai Bíróságnak. Az ilyen fizetett gerinctelen "újságírók"at jó lenne pár évre lecsukni, mert attól hogy a kormány érdekeit szolgálják ki, még számos bűncselekményt elkövetnek, rágalmazás, közösség elleni izgatás, jó hírnév megsértése, becsületsértés, köznyugalom megzavarása, rémhírterjesztés meg még sorolhatnám (nem vagyok jogász, de szerintem minimum 10 pontban sértik a törvényeket). Semmi nem igaz abból amit írnak, pár napja lehoztak egy 2001-es hírt frissnek, miszerint egy migráns megölte a barátnőjét aki terhes volt, vagy a másik, amikor migránstámadásnak állították be hogy néhány részeg dublini csávó randalírozott a helyi Lidl-ben.


Én az ilyen "újságíróknak" minden hazugságot tartalmazó cikkért egy hónap börtönt adnék, 3420-ban szabadulhatnának is.

2018. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Kenya Afrika egyik legélhetőbb országa. De utána is néztem a dolognak ez az oldal erre lett kitalálva

[link]


Stockholm 106-dik helyezés Nairobi 84 dik. Szerintem ha választanom kelle akkor Kenyát választanám.+ pont hogy az éghajlata is sokkal jobb

2018. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

4es nyílván a többség inkább itthon akar élni, csak szerintem eléggé gáz ez a nyugat démonizálás. És ja, én is szívesebben olvasnék hasonló problémák kitárgyalásáról, és esetleg megoldási lehetőségekről ( mondjuk kezdésnek az se rossz, ha te se veszel meg minden sz@rt)

1es: Szerintem magyarország történetében volt pár ennél SOKKAL jobb kormány...

2018. márc. 20. 22:45
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

"mondjuk kezdésnek az se rossz, ha te se veszel meg minden sz@rt "

- nem veszek.

De már ez nem elég. Sajnos.

2018. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Magyarország történetében (a nyilasokat meg tán Rákosit leszámítva) csak jobb kormányok voltak eddig... Amúgy meg ezeket a nyugat démonizáló jóembereket elküldeném egy "baráti országba", mondjuk Szibériába vagy Észak-Koreába pár hónapra, aztán meglátjuk hogy állna a szájuk ha nem hogy még internet, de meleg étel se lenne...


Mert persze jó dolog hogy Orbán hozzá hasonló nagyszerű államférfiakkal (Putyin, Kim, Erdogan) barátkozik, csak a nagy bálványozott országokban ahová nem tette be a lábát a "libsik átkozott demokráciája", ott naponta végeznek ki embereket légvédelmi üteggel ha nem éljenzik meg a kedves vezetőt, másutt radioaktív teát kap aki nem komálja Putyint, a törököknél meg a rendőrök fejezik le azokat akik Erdogan papa ellen szólnak egy rossz szót. Jó lehet ilyen országokban élni, biztosan. De Kenyába is lehet menni, ha épp nem a sivatagban égsz porrá, nem zabál meg az oroszlán, és maláriát, tífuszt meg vérhasat sem kaptál, még mindig lenyilazhat egy bantu törzs. Akkor már inkább a svédek, ott max a hideg tél az ami nem tetszene.

2018. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!