Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határon túli magyarok (vagy...

Határon túli magyarok (vagy akit érdekel a téma), erről a fideszes húzásról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 18. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Provokáció. A határon túliakat leginkább Vona & gyurcsán szokta gyalázni.
2018. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
És mi van akkor, ha ezt pont ezek manipulálták, lejáratás céljából? He? Tudod, nagyon durva lett a kampány, és akinek van esze, az nem hisz el semmit. Egyik pártnak sem.
2018. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Amit értünk Orbán Viktor tett, azt egy esetleg utána jövő politikus sem fogja felülmúlni. Neki valóban sikerült beírnia magát a magyarság történelmébe. A legnagyobbak között van a helye, ha szeretitek, ha nem.
2018. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Erdélyi magyar vagyok és rossz látni a gyülőletkampányt amit a Fidesz gerjeszt. Soha nem szavaztam még Magyarországi pártra és soha nem is fogok, mielőtt valaki még lerománozna!:)
2018. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy Gálfi Laura vagy valamelyik munkatársa ide is vezényelt pár trollt?


4. Én is szomorúan látom a megosztottságot a magyarok közt. Én nem vagyok egyébként az ellen hogy szavazzatok, csak ha szavaztok, érdemes tudni az olyanokat is mint amit belinkeltem...

2018. márc. 18. 16:04
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

Persze, szavazzatok nyugodtan, csak ne a fideszre.

Ha mégis rá akartok szavazni, akkor ne szavazzon olyan, aki nem Magyarországon él és nem ide fizet adót. Világos logika ugye?

2018. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Ne hazudj, én sose mondtam hogy ne szavazzanak!


De ez gyenge próbálkozás volt, Gálfi Kisasszonytól kérj kiigazítást, és találjatok ki valami jobb visszavágást...

2018. márc. 18. 16:47
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

:'D Na ez az, amiért én Romániában sokkal jobban érzem magam és soha nem tervezek sem Magyarországra költözni, sem oda fizetni az adót. Nem a FIDESZ miatt, hanem az erdélyieket lenéző és gyűlölő "magyarok" miatt. Nyugi, nem fogok szavazni, az állampolgárságot sem igényeltem, a hozzád hasonló, erdélyieket gyűlölő és románozó ki tudja milyen származású magyarországi miatt.

Tartsátok a színesfémgyűjtő adófizető bandátokat nyugodtan. Köszönöm, én itt is jól megélek. Egyedül a FIDESZ próbált tenni értünk valamit, ti nem.

2018. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos elég beteg nemzet ellenes van a Jobbikba, nem kell ilyen toborzás. Nem is nagyon kíváncsiak a sajátjaik sem vonára [link]
2018. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én viszont úgy vagyok vele, hogy láttam annak idején azt a gyűlöletkampányt amit Gyurcsányék folytattak ellenünk. Most is látom ugyanezt, a hasonló emberektől. Úgy gondoltam, nem fogom odafordítani a másik arcomat is a gyűlöletkeltőknek. Én szavazni fogok. Fideszre fogok szavazni. Miért segítsek azoknak, akár nemszavazással is, akik gyűlölnek és megtagadnak?
2018. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!