Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP szerintetek is a...

Az LMP szerintetek is a Fidesszel való közös kormányzásra hajt?

Figyelt kérdés

Az LMP szereten a Fidesszel is jóban maradni, mert ha netán nincs meg a Fidesz 50%-os többsége, akkor szüksége lesz egy ellenzéki párttal való koalícióra. Erre hajt az LMP, így akarnak kormányra kerülni? Miközben azzal blöffölnek, hogy ők csak akkor működnek együtt, ha mindenki Jobbikostól megegyezik(ami nyilván nem fog megvalósulni).


https://www.youtube.com/watch?v=KKB0E4gPB-0



2018. márc. 21. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Hogy kinek mi a VÉLEMÉNYE erről, az egy dolog. Hogy valójában mi a célja a vezetésüknek, az meg más dolog.
2018. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jól van, de ez történetesen a Méltányosság Politikaelemző Központ főmunkatársának a véleménye.
2018. márc. 21. 09:31
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen én ezt elképzelhetőnek tartom,valószínűleg ők lennének a Fidesz koalíciós társai,ha a kormánypártoknak nem lenne 100 képviselőjük.
2018. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Ezt valahogyan teljesen elképzelhetetlennek tartom.

Ha valóban a fidesszel fogna össze a választások után, akkor nem mondott volna le két körzetről a Jobbik és az MSZP javára.

Egyszerűen nem tudtak megegyezni, de azért kormányváltást akarnak ők is, ez nem kéttség. A sikertelen tárgyalások ellenére is belátták, hogy szükségtelen olyan körzetben is indulniuk, ahol amúgy sincs sok esélyük, és nem veszik el a szavazatot a másik ellenzéktől a Fidesszel szemben.

Ez mondjuk szerintem tiszteletre és figyelemreméltó.

2018. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lavíroznak mindenkivel megpróbálnak jóban lenni.
2018. márc. 21. 10:16
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem, dehogy, csak a bukott baloldal akarja ezt a látszatot kelteni, mert félnek tűlök, hogy elveszik a szavazóikat.
2018. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Álljanak össze a jobbikal azt csók.

A Dk-mszp kombóra úgyis a nyuggerek jórésze szavaz...

2018. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Jobbik pályázik erre. Vonanak mindegy csak hatalomra kerüljön.
2018. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Jobbikot kizártnak tartom ,hogy a Fidesszel kooperáljon, mivel a Vona babát hátulról rángató oligarcha, Simicska Lajos olyan mély ellenszenvet tanúsít Orbán Viktorral szemben, hogy a DK-val előbb állapodna meg, mint a Fidesszel.
2018. márc. 21. 11:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ők sem tudják, hogy mit csináljanak. Bonyolult helyzet ez, mert ha folytatják a teljes mértékben különutas politizálást, akkor egy jelentős réteg esik nekik/fordul el tőlük a választások után, mert lényegében hagyták, hogy Orbán maradjon a trónján. Másrészt viszont a teljes összefogást már nem tudják tető alá hozni, ahhoz túl nagyok az ellentétek, elköteleződni meg vélhetően nem akarnak senki mellett, nehogy más párt esetleges bukása a választások után őket is a mélybe rántsa.


Én nehezen hinném, hogy összefognának a Fidesszel, azzal lényegében azonnal és örökre elveszítik a létező összes szavazójukat és azt a kis imidzset is amit eddig felépítettek (persze kérdés, hogy ez valóban érdekli-e őket, nagyon remélem, hogy igen).

2018. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!