Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvait megvették vagy tényleg...

Morvait megvették vagy tényleg ilyen sötét?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Morvai elvileg független, de mégis a Fidesz párját fogja, régen meg hogy szidta őket...

Egyértelmű hogy megvették...

Undorító Morvai is a Fidesszel együtt.

2018. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1, Hogy lenne már független? A Jobbik őt akarta jelölni köztársasági elnöknek. A Jobbik színeiben jutott be Strasbourgba. Vagy én vagyok a hülye? Oké, hogy elvileg ezek szerint nem volt párttag, de az EU-s listán a Jobbiknál ő volt az első, könyörgöm
2018. márc. 22. 12:50
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Az még nem a cicapárt volt, csillagom. Morvainak amúgy pengébb agya van, mint a teljes Jobbik-vezérkarnak együttvéve.
2018. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Baló mellett más is megzavarodna...
2018. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3, Hogyne... Morvai "A Jobbik szemkilövetőkkel fog össze" Krisztina okosabb, mint Z. Kárpát meg Volner. Azért érdekes, hogy az utóbbi időben Németh Szilárddal nívójával vetekszik. És olyan baromságokat is mondd...
2018. márc. 22. 13:41
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Mindenkit megvett a fidesz, akinek nem tetszik az új vona cicafiú!
2018. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Radikális nézeteket vall. Ezek a jobbiktól már távol állnak.
2018. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
8, Nincs igazad, de ezt most hagyjuk... Baromságokat mondd. Például, hogy a Jobbik bárkivel is összeáll. Egy jelöltjük sem lépett vissza. És önálló listájuk van... Akkor mi a f4szról beszélünk?
2018. márc. 22. 16:20
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Az a nő lehet hogy jogászként talentum, de olyan Borbás Marcsis negédeskedése és állandóan kényszeres vigyora van hogy az már fáj.
2018. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Sötétnek nem az, vannak nála sötétebbek is.

Jó sok van belőlük, ülnek ( valahol ), és Téged, Engem, Minket képviselnek.


Mondják ők.

2018. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!