Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbben miért akkor...

A legtöbben miért akkor háborodnak fel, hogyha sötét bőrszínű ember követ el valami bűncselekményt?

Figyelt kérdés

Itt van például ez:

[link]


Egy kínai férfi drogtanyát üzemeltetett.


A legtöbben csak legyintettek egyet, hogy "áh, kivételes,egyedi eset, a kínaiak nem ilyenek".


Viszont, hogy afrikai származású vagy arab csinálta volna, akkor már gyújtanák a fáklyákat.



2016. júl. 7. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Baromságokat beszélsz. Egy kínait is ugyanúgy elítélnek.

Miért? Mert nem történt volna meg a bűncselekmény, ha nincsenek itt!

Márpedig, ha nem engedjük be őket, akkor nincsenek itt!

2016. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

# 1:


Pedig ma is volt egy olyan kérdés, hogy miért nem kelet-ázsiaiakat fogadunk be, hiszen ők beilleszkedtek a magyar társadalomba, lásd Józsefváros és Kőbánya ázsiai gettóit. És elsajátították nemzeti sportunk az adóelkerülést is, hiszen számlát még nem adott soha nekem egyetlen kínai / vietnámi árus sem pl. az Asia Centerben.

2016. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

#2


Jó, volt ilyen kérdés.

Arról nem én tehetek, hogy vannak agyabetegek, akik ilyen kérdéseket tesznek fel.

2016. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy en vagyok a kivetel, de en ugyanugy bef*snek, ha a sotet utcan egy magyar szegezne ram kest, mint ha cigany/kinai/neger stb. teszi ezt. A drogtermesztest es fogyasztast meg rassztol fuggetlenul mindenki csinalja, Del-Amerikaban igazi kultusza van, de pl. a hollandok nem eppen csokibarnak, megis legalisan be lehet szivni naluk.
2016. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

"Lehet, hogy en vagyok a kivetel, de en ugyanugy bef*snek, ha a sotet utcan egy magyar szegezne ram kest, mint ha cigany/kinai/neger stb. teszi ezt."


Akkor nem lennél kivétel, ha csak jönne feléd egy 5 fős átlagos magyar társaság illetve egy szintén 5 fős roma társaság. Előbbinél lazán mennél tovább, utóbbinál átmennél az út másik oldalára.

Ha úgy gondolod, hogy ez nem így van, akkor állok a lehetőség elé, bebizonyíthatod a való világban(az internetes szájkarate nem érdekel).

2016. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

#5, en meg a te internetes igazmondasodra nem vagyok kivancsi.

Egyebkent nem az volt a kerdes, ha nem tunt volna fel. Hanem az, hogy miert csak a mas rasszbol szarmazo embereken akadnak ki. Es igen, lehet, hogy a ciganysag koreben magasabb a bunozesi arany, de attol meg a magyarok sem szentek. Es ha egy magyar bunoz, az ugyanugy buntetendo.

Es bocsi, hogy ilyen nyuszi vagyok, de sajnos a magyar kesestol is ugyanugy megijedek. Mellesleg nem tudom, hol lattad, hogy en barminemu olyat irtam volna, hogy a ciganyok es a magyarok igy meg ugy. Mindketto bunoz. Ez teny. Attol meg, hogy a ciganyok tobbet, a magyarok kozt is vannak suttyok, akik ugyanugy veszelyesek es kerulendok.

2016. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert az emberekben genetikailag kódolva van a rasszizmus.

És a fehér vs fekete különbség nagyobb mint a fehér vs kínai.


Egyébként én nagyon toleráns vagyok ilyen vonatkozásban, de szerintem nincsen nagyobb szégyen egy fehér nő számára mint egy fekete férfival szexelni.........

Ez valahogy....... Nem fér bele a toleranciámba.

2016. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

A liberálisok miért csak a feketéket akarják internálni és a kínaiakat nem?

Világ 10 legveszélyesebb országát, mért színesbőrűek lakják?


Pontosan azért, háborodnak fel jobban egy sötét bőrszínű ember bűncselekménye miatt.

2016. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2016. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A legtöbben miért akkor háborodnak fel, hogyha sötét bőrszínű ember követ el valami bűncselekményt?"


Remélem, nem a legtöbben, de biztos, hogy sokan. azért, mert rasszisták.

++++++

"A liberálisok miért csak a feketéket akarják internálni"


Baromság, a liberálisok senkit nem akarnak internálni.

2016. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!