Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy politikusok...

Miért van az, hogy politikusok olyanokat mondhatnak egymásra amiért nekem több 100ezres büntetéseket postáznának?

Figyelt kérdés

A 90es években csak pislogtunk, amikor Clintont meg akarták megbuktatni azzal, hogy botrányt csináltak Lewinsky féle lemónikázásból. :)



Most más sajnos nálunk is ez van. Az idei talán az eddigi legmocskosabb kampány, de miért mehetnek a becsületsértések és rágalmak oda-vissza következmények nélkül?


2018. márc. 23. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol éltél a kilencvenes években, de akkor is ez volt. Ez még egy csendes kampány a 98-02-06 választásokhoz képest.
2018. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
100%
hát igen.választások előtt menj ki bármelyik európai országba,ott maguk mellett kampányolnak a pártok,nem a másik ellen.a mindenkori köztársasági elnöknek kéne közbelépnie,dehát az elődjeihez hasonlóan áderjankó is szarik az egészbe.
2018. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=itXe36CDYH4


“Ez nem diszkriminatív, ez kormányzati. Szokjon hozzá, fiatalember!”

2018. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
1-es én nem emlékszem(bár ez az esetemben nem jelent semmit.)lopással meg hazaárulúzással vádolták egymást?linkelj már néhány plakátot azokból az időkből.nem rémlik hogy pl pufajkás horngyurka-tartalmú platátot láttam volna.
2018. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"hogy botrányt csináltak Lewinsky féle lemónikázásból"

Itt azért nem egy szoptatásról van szó, hanem súlyos milliárdok ellopásáról, és az ország élhetetlenné tételének folyamataról.

2018. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!